Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismamák hány kilónál...

23 hetes kismamák hány kilónál tartotok? Én az első 3 hónapban, lefogytam, de mostanra meg már 4kg felesleg van rajtam (visszaszedetm amit lefogytam+4kg), nem sok ez egy kicsit ilyen rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!


a doki úgyis lebaltáz ha sokallja... én meg sztem keveset híztam-26.hét,3kg,de dícsérnek.. sztem egyébként nem sok, 9-13kg az átlagos,egészséges,de ha valaki túlsúllyal kezd,akkor lehet elég a 7-8is,ha meg sovány nagyon akkor lehet h 15-öt kell..


kérdezz rá a dokidnál vagy a védőnődnél legközelebb

2009. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én túlsúllyal kezdtem. Most vagyunk 23 hetesek és + 3 kg-nál tartunk. :)
2009. máj. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, én egy hete voltam mérőn, és akkor 5 kilónál tartottam, 22 hetesen és 4 naposan.Azt mondta a védőnő hogy az még elmegy.Mondjuk feküdnöm kell, meg nem nagyon csinálhatok semmit, ezért több jött fel, mint előtte.Jó lenne ha még egyszer ennyinél megállnék, de szerintem nem fogok.15 kilóval én már kibékülnék.
2009. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor én vezetek .:):)hihi..most járunk a 22 héten.február elején 58 most 65kg.
2009. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is az elején 3 kg-ot fogytam ,na az már visszajott és még + 4 kg ,kezdek én is bepánikolni,hogy még csak most fogok igazán hízni.Ja én is 23 hetes vagyok.
2009. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!!! Én még igaz csak 21hetes terhes vagyok,és most járok plusz 1kg-nál,első három honapban én is lefogytam,12kg-ot!!!

24-25héttől kezdődik igazán a hízás,ahogy én hallottam!!!

2009. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!