Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamák hogy vagytok...

30 hetes kismamák hogy vagytok? Mennyit keményedtek? Nekiálltatok már a kisrucik mosásához vasalásához?

Figyelt kérdés
Mit kell szednetek? Megvettetek már mindent? Baba mennyire aktív?
2011. nov. 18. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Èn 32 hetes vagyok, de ha nem baj, vàlaszolok. Èn szinte egyàltalàn nem keményedek, esetleg ha nagyon elfàradok. Én nem hogy a vasalàshoz nem kezdtem hozzà, de még semmit nem vettünk meg, december elejèn fogunk mindent egyszerre megvenni.

Ès te, hogy vagy ezzel? Hol fogsz szülni? Kisfiú vagy kislàny? Hogy fogjàk hívni?

2011. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekünk már nagyon sokminden megvan, mert mindent kaptunk, aminek nagyon örülünk. Egy két dolog kell majd még, pl. krémek meg ilyesmik meg cumisüveg orrszívó. De ezeket majd dec. közepe fele veszem meg szerintem. A kiságyat is akkor állítjuk fel és akkor tervezem a kisruhák mosását vasalását is. meg a bőröndömbe is akkor akarok bepakolni.Kb 26 hét óta keményedek, de kaptam rá magnéziumot és sokat pihenek, így van, hogy nem is érzem. Terhesvitamint már nem szedek, csak C meg D vitamint. És te? Nekünk kislányunk lesz, első baba és Liliennek fogják hívni.
2011. nov. 19. 15:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja amúgy Székesfehérváron fogok szülni és apuci is bent lesz. És te?
2011. nov. 19. 15:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!