Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ez nem a vetélés jele?...

Ugye ez nem a vetélés jele? 5+4 hetes vagyok, tegnap és tegnapelőtt volt egy-egy barna folt a bugyimon.

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem, sokat pihentem a hétvégén emiatt és ha minden jól megy, ma megyek dokihoz is. Már volt 2 vetélésem.
2009. máj. 11. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
A terhesség elején sokan barnáznak,nem feltétlenül jelent bajt.Azért jobb ha lát orvos ma.Nekem is volt már több vetélésem sajnos de az görcsökkel és rendes vérzéssel járt!Azóta lett három gyermekem és mind háromnál barnáztam picit.
2009. máj. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 vetélésem voltugyanígy kezdődött,de semmi görcsöm nem volt.Amúgy nem értem,miért nem mentél az ügyeletre!?Terhesség alatt semmilyen görcs,vérzés nem jó és nem természetes dolog.Ha már volt 2 vetélésed miért veszed félvállról a dolgokat??Le lehet pontozni,de annyira felháborít,ha valaki szeretne babát és volt már vetélése is,képes kivárni 2 napot az orvosig!!!Az ügyeletes doki is ugyanolyan orvos és segít!És így az elején minden másodperc számít!!!


20hetes pocis

2009. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem veszem félvállról a dolgot, hiszen szombat este volt egy 5 ft nagyságú foltom és vasárnap reggel ugyanígy, azóta semmi és ma rohanok is a dokimhoz. Máskülönben semmi vérem és semmi görcsöm nem volt, nem tudom ezt honnan vetted!
2009. máj. 11. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Az első válaszoló írta,hogy ő görcsölt,én erre írtam,hogy nem feltétlenül tartozik görcs a vetéléshez,mivel nekem is barnázás volt csak.Én azt mondom felelőtlen vagy,hogy nem akkor mentél amikor felfedezted a pecsételést.A doki sem fog szebbeket mondani neked,erre készülj!Annyira mégsem ijedhettél meg ha 2 napot ölbe tett karral vársz.Inkább 10-szer feleslegesen az orvos,mint egyszer nem.Én azonnal mentem,mégsem tudtak segíteni és 1 pici barna pötty volt!Kívánom,hogy Neked tudjanak és még időben menj!!
2009. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hete van barnázásom....a doki mondta, hogy a baba mellett van egy vérömleny az okozza, most vagyok 8 hetes és még mindig tart...Az én dokim erre azt mondta hogy az ömlenynek távoznia kell magától vagy felszívódik. Tehát egyáltalán nem vagy felelőtlen kérdező!
2009. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A doki tegnap megvizsgált és a barnázásra annyit mondott, hogy nem komoly, ne aggódjak, de ad rá gyógyszert.
2009. máj. 12. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!