Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki járt már így? 18mm-es...

Valaki járt már így? 18mm-es petezsák, benne szikhólyag, petezsák körül áramlás. A menzesz szerint 8 hetes terhes vagyok, az uh szerint 5+4.

Figyelt kérdés

A diagnózishoz oda írták: fenygető vetélés

kaptam 3*1 utrogestant


2011. nov. 21. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia nem mondott semmit?Nem kérdeztél?Nem mondta miért kapsz gyógyszert?

Nekem irva volt 18mm petezsák élő embrió szivmüködés kimutatható stb....az áramlás tuti nem volt beleirva.

Csak az még hogy jó helyen van a baba...de most nem tudom megnézni a papirom...Nem lehet hogy később fogant meg a baba mint ahogy számolod?

2011. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az áramlás bevérzés jelent, a baba pedig sokkal kisebb mint lennie kell. Pontosabban itt babáról még szó sincs, csak petezsák és szikhólyag :(
2011. nov. 21. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény?
2011. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia én is épp kérdezni akartam jol vagy minden okés?
2011. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
missed ab. Egy hete megvolt a műtét. :(
2011. dec. 5. 09:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom:(((
2011. dec. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia én is sajnálom nagyon.Pedig drukkoltam..
2011. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!