Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit tenétek a helyembe?

Ti mit tenétek a helyembe?

Figyelt kérdés
12hkm vagyok és a 6dik hét otta szenvedek barnázásal vérzéssel most ott tartok hogy két napig erős kelemet len folyás és átvált barnás véresbe tegnap voltam dokinál mindent rendbe talált mondtam neki hogy írjon ki valamit a folyásra válasza majd elmúlik ma megint görcsölök és barnázok félek hogy fertözésem van menyek be a klinikára ti mit tenétek?
2011. nov. 22. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos megnézetném!
2011. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is bemennék ügyeletre ezzel.
2011. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az az első, amit elmond az orvos a kismamának, hogy barnázás, vérzés nem normális a terhesség alatt, ha ilyen előfordul, azonnal orvoshoz kell menni, hogy gyógyszert írjon fel. Szóval nagyon nem értem a dokid hozzáállását. A saját magad megnyugtatására is, de leginkább a babád miatt azonnal elmenni egy másik orvoshoz!
2011. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézzen meg egy másik doki is szerintem! Ez nem természetes!

Az ilyen minek praktizál...??

2011. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmennék az ügyeletre sürgősen! progeszteronpótlás nélkül (Utrogestan hüvelykúp) haza sem jönnék!!
2011. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!