Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jók az eredményeim? Ma voltam...

Jók az eredményeim? Ma voltam a 12 hetes ultrahangon.

Figyelt kérdés

BPD: 19mm CRL: 66mm NT: 1,2mm

Szabályos agyszerkezet, jó szívműködés, stb. Kóros eltérés

nem látható.

Kérdeztem a hogy látja e már a nemét de azt mondta még túl korán kérdeztem :-)

Szerintetek tényleg nem látta még vagy csak nem akarta egyenlőre megmondani mert nem tudta biztosan?

Egyébként van már egy kisfiam és kislányt szeretnénk.

Azt tudom hogy összehasonlítottam a fiaméval a leletet és a mostani kisbaba kisebb mint a fiam volt ilyenkor.

A hét stimmel mind a kettő 13 hetes.


2011. nov. 22. 15:42
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja azt elfelejtettem hogy amennyire én láttam (persze abszolút nem értek hozzá) de mintha láttam volna valami dudort a lába között :-(

De azt olvastam a lányoknál is van ott ilyesmi ilyen korban mert még alakul.

2011. nov. 22. 15:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Jók az adatok.

Gondolom nem látta a nemét, ilyenkor még csak tippelni szoktak a dokik. Nekem ekkor 70%-ban lánynak tippelte, az is lett, de ez még tényleg korai időpont, én sem vettem készpénznek.

Lányom 12+3 napos adatai: CRL 60 mm, BPD 16 mm, NT 1,5 mm

Ebből még nem derül ki, hogy lány vagy fiú, de bármi is lesz gratulálok hozzá!

2011. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom 12 hetes kor körül alakulnak ki a külső nemi szervek, úgyhogy szerintem ilyenkor még nem lehet megmondani.

Azért én is reménykedem hátha mégis meg tudja majd mondani a doki dec. elején mikor megyek. Nekem 2 kisfiam van. :)

2011. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tökéletesek szerintem ezek az adatok!Én most indulok UH-ra,drukkoljatok,hogy minden oké legyen!!!!12hkm
2011. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!