Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet? 36 hetes terhes...

Hogy lehet? 36 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
A mostani Uh alapján a baba méretei nagyjából ennek megfelelőek, kivéve a combcsont mérete, ami 32 hetesnek felel meg. Viszont a két héttel ezelőtti Uh-n a doki azt mondta, hogy az átlagosnál nagyobb a baba, akkor kb. 52-55 cm-t 2700-2800 g-ot mondott. Amiatt aggódom, hogy aránytalan lesz a pici teste.
2011. nov. 23. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz ezzel.

Vagy lemérték (egy milliméter is sokat számít a valóságban), vagy tényleg rövidebb az átlagosnál. Na bumm. Ez még változik, ahogy nő majd a gyereked. A kisbabakori arányok még nem a véglegesek.


Inkább örülj, hogy hamarosan már babázol! :o)

2011. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocs, elmérték*
2011. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fiamnak is mindig kisebb volt a combcsont mérete. Nem lett hosszú baba. 37 hetesen született 46 cm-rel. 2-3 hét lemaradásban volt combcsontja.
2011. nov. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg a fejét mérték el, mégis tökéletes lett. Ez sosem pontos.
2011. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek olyan felesleges paráztatások. Mivel össze van kucorodva, elég nehézkes pontos számadatot mondani. Az én kislányom 50 cm-rel született, mi mindketten magasak vagyunk. 170 felett. Most 16 hónaposan 87 cm . Nem lesz alacsony.
2011. nov. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Férjem szerint is feleslegesen parázok :)
2011. nov. 23. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!