Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Másnak is volt...

Terhes vagyok? Másnak is volt már így?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló gyógyszerem október 28-ig kelet szednem utána ugyanis ugye 1 hét szünet amíg megjön de ehelyett már okt.22-én valami rózsaszínes volt ami 2-3 napig tartott azt hittem valami előjel akkoriba idegeskedtem sokat vártam az 1 hét szünetet de semmi, gyógyszert nem mertem újból elkezdeni azóta várok ma 23-a de semmi csak görcsölget a hasam de semmi előjele hogy megjönne. Nem merek tesztet se csinálni annyiszor csalódtam már hogy és lehet csak beképzelem megint de ilyen soha nem volt lehet mégis összejött?
2011. nov. 23. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
bocsi de ha babat akarsz miert szedsz fogamzasgatlot?maskulomben lehet baba sokaknal osszejon foggatlo mellet!en mondjuk 5 evig szedtem es nem volt baj es utanna 2 honap alatt osszekott a baba!!!!
2011. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könyörgöm,én is sokat csalódtam,de miért nem tesztelsz? Itt nem távgyógyítók vannak. Hajrá!
2011. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazából esküvő után szerettük volna de nem tervezzük csak már nagyon szeretnénk de ha összejönne biztos nagyon örülnénk neki én csak kérdeztem voltatok-e így.tisztába vagyok vele hogy akkor nem kell szedni így 29 évesen van annyi eszem de köszönöm a válaszodat
2011. nov. 23. 15:53
 4/5 A kérdező kommentje:
még csak annyi 6 éve szedem és soha nem voltam így hogy ennyi ideig nem jön meg ilyesmi ezért érdeklődtem.
2011. nov. 23. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
én a helyedben már biztos nem szedném,az is lehet 6 év múlva jön össze stb...
2011. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!