Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor még nem tesztelted,...

Amikor még nem tesztelted, hogy terhes vagy-e, éreztél-e valamit, valami változást a testedben?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy a várható menstruáció 1. napja előttig (az aktustól számítva) milyen változást észleltél magadon, ami az esetleges terhességre utalt (és később kiderült, hogy tényleg tehes vagy).
2011. nov. 23. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Állandó megjön érzés és nagyon puffadtam aztán a nemvárt utáni nap reggel teszteltem és + lett.
2011. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mindkét terhességemnél e nemvárt előtt kb. 1 héttel elkezdtem éjjelente kijárni pisilni és ez így is maradt terhesség végéig.
2011. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Puffadás, megjön érzés, hányinger(!), állandó pisilés. A nemvárt előtti este negatív volt a tesztem és tudtam, hogy terhes vagyok.

Az elsőnél semmi ilyen nem volt, csak egyszerűen nem jött meg.

2011. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mellfeszülés, hasfeszülés (szalagok nyúlása) -ezekre azt hittem izomláz- fáradékonyság.
2011. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az aktus után 3 nappal befeszültek a cickóim. 1O. napon teszteltem és pozitív volt.
2011. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt megjön-érzést tapasztaltam a nemvárt előtt kb 2-3 nappal, de teljesen olyan volt, mint máskor is menzi előtt. Én nem terhességi tüneteket éreztem, hanem menzi előtti tüneteket. Csak aztán nem jött meg.

Hajlok arra, hogy akik éreztek valamit, azok inkább szerették volna érezni, az pedig tény, hogy ha keresel tüneteket magadon fogsz találni, nem egyet, húszat.

2011. nov. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban nem értek egyet az előttem szólóval, hogy lehet találni tüneteket, ha keresi valaki, de az egyáltalán nem feltétlen jelent terhességet. Tehát ezt úgy értem, hogy amikor élesben rajta voltunk már a babakérdésen, akkor első hónapban az összes lehetséges tünetet megtaláltam magamon. Még hányingerem is volt. Természetesen megjött szinte napra pontosan.

Következő hónapban úgy döntöttem, hogy nem foglalkozom ezzel tovább, lesz ahogy lesz, a baba úgyis tudja mikor kell érkeznie. Ennek ellenére a nemvárt előtt már nekem is volt enyhe "izomlázszerű" érzésem az alhasban, mintha égett feszült volna. Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de mégis tünet volt, mint utólag kiderült. Igaz, hogy csak ez az egyetlen tünet volt (meg a kimaradt mensi), de ez akkor is ott volt, keresés nélkül is. :)


Szép Napot!

2011. nov. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7:55: én is éreztem mindjárt megjön-érzést, de azt hittem, a menzi miatt van. Tehát az végülis terhességi tünet volt (meg se szűnt úgy a 9. hétig), csak nem gondoltam babára 6 év meddőség után.
2011. nov. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemvárt előtti 2 napon is görcsölt picit a hasam, kb. fél-egy órát, azt hittem meg fog jönni, de nem. Mikor a második nap is ugyanígy történt, reménykedtem. Ugyanis nekem mindig amikor megjött, az első nap végig görcsölni szokott a hasam, még fogamzásgátló szedése alatt sem múlt ez el. Nemvárt után 3 nappal csináltam tesztet, pozitív lett.

24h kismama

2011. nov. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes mensi tünetem meg volt+ irtózatos gyomor égés! Én sem gondoltam, hogy babás vagyok ,3 év után, ezért csak a 10-ik napon teszteltem hatalmas pozit.
2011. nov. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!