Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit nem szabad enni, inni...

Mit nem szabad enni, inni fogyasztani terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Dinsztelt máj? pl.
2011. nov. 24. 14:09
1 2
 11/14 xStefix ***** válasza:
100%

Én se rémcikkekre alapozok, hanem a tanulmányaimra.

De igazad van, én is igyekszem teljesen megélni a terhességet, nemcsak észből, hanem ösztönből is. Nekem a fentiek mondjuk logikusnak tűnnek - és pont nem is szeretem egyik ételt se, amitől óvni szoktak. Úgyhogy vidáman elélek a házi koszton, így még aggódni se kell rajta (ha esetleg mégis lenne miért). ;)

2011. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én meg a tengeri herkentyűk meg nyers húson kívül mindent szeretek a felsoroltak közül, eszem is :) jólesik.
2011. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
End ugy hallottam, hogy a halfelek azert nem jok, meg a konzerv es tubusos dolgok( pl. Piros Arany) meet aluminiumot, higanyt tartalmazhatnak ami rakkelto. A zold tea a koffein miatt nem ajanlott, es a szensavas uditok vagy masfajtak az aspartam idegkarosito hatasa miatt.
2016. ápr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A nyers husok belferget tartalmazhatnak, vagy ha tul regi etelmergezest is okozhatnak, a teaknak is vannak olyan hatoanyagaik amik pl. koffein mindbe van valamenyi, vagy istenorizz vizhajto hatasu ami abszalut nem ajanlott. Egg oldalon, olvastam, hogy a citromfu, gyumolcstea, komenytea, azok amik elfogadhatok.
2016. ápr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!