Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is hamarabb eltelt a...

Nektek is hamarabb eltelt a második terhesség alatt az idő?

Figyelt kérdés
első babámnál csigalassúsággal telt az idő a pozi teszttől a szülésig.most a 2. babámnál csak úgy repül az idő.még csak szinte most teszteltem pozit,és már 17 hetes vagyok.nagyon gyorsan megy az idő.más is így van ezzel?
2011. nov. 24. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem

:(

viszont idom az nincs, vettem szivhangfigyelot, egyszer nem volt idom megnezni :(

26 hetes vagyok

2011. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnálom.:(időm az nekem sem sok van,lehet h pont ezért is érzem rohanni az időt,mivel mindíg van valami tennivalóm.főleg h a kislányom még csak 18 hós.boldog babavárást.
2011. nov. 24. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan az van mint amit Te is írsz!Az elsővel (mondjuk szinte végig feküdnöm kellett)De azt hottem életem leghosszabb 9 hónapja... :)


Most meg...16 hetes vagyok!Még nem várt előtt tudtam ogy tehres vagyok, de mégis kibírtam a 10. hétig, hogy nem mentem dokihoz...Úgy elszaladt...Pedig én nme vagyok az a nagy türelmű...Azóta is rohan az idő...Mondjuk én mostsuliba is járok...Lassan vizsgaidőszak.. :(


De tényleg rohan az idő!


Lassan két éves kislány és 16 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondjátok!

Esküszöm nemrég jelentettük be (9hetesen), hogy jön a kistesó de már 32hetes vagyok és valahogy csak most kezd bennem tudatosulni az egész, hogy már mindenki azzal jön, hogy "húú mindjárt szülsz!" (jan.15.). És tényleg... a karácsony a nyakunkon és utána már bármikor szülhetek! Olyan távol áll most ez tőlem! Nagyon furcsa de sokkal jobb mint az első terhességem. Akkor nekem is csiga volt az idő.

2011. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem.

Az első terhesség még új volt, naponta erről olvastam, mindennek utána néztem, és 6. hónaptól már itthon voltam -készülgettem. Lassan telt.


Most a második meg mivel a terhesség maga nem újdonság, javarészt megvan mindenünk és olvasnom sem kel róla annyit és szülésfelkészításre sem megyek - még sokkal sokkal lassabban telik mint az első.


Egyedül a bennem fejlődő emberke más - és ezáltalá a vizsgálatok is meg a 4D felvételek, de ezeket is alig győztem kivárni, azt hittem sosem tlnek el a napok mire vizsgálat következik. Úgy érzem már vagy 2 éve terhes vagyok, pedig még csak 32 hete. :-(

2011. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!