Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esetleges, egészen korai...

Esetleges, egészen korai terhességben kerüljem a gyógyfürdőt, és a szaunát?

Figyelt kérdés
Próbálkozunk a kistesóval, 1 hét van még a "nemvártig", de most utazunk Zalakarosra a családdal 3 napra. Szerintetek hagyjam ki a szaunát, és a gyógyfürdőzést akkor is, ha még csak elvi a terhesség? Nem szeretnék kockáztatni, de ha mégsem jött össze, akkor bosszantó lenne kihagyni ezeket a dolgokat. Mit gondoltok?
2011. nov. 25. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az még bosszantóbb lenne, ha emiatt okoznál bajt a picinek, nem? Ez nagyobb kockázat, mint hogy nem ülhetsz bele a vízbe.

Tudom elvi a terhesség, de ha valóban terhes vagy, akkor nem szokták ajánlani a gyógyfürdőt és a szaunát!


Esetleg indulás előtt csinálj egy tesztet, valakinek már korán kimutatja. Persze ne vedd készpénznek.

2011. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg vágytok a babára, akkor kerüld szerintem ezeket.

Mikor mi is próbálkoztunk a babával, akkor kihagytam minden olyat, ami picit is kockázatos lett volna.

Van, aki nem ennyire betoji, és semmi baja nem is lesz, de én haragudtam volna magamra, ha azért megy el a baba, mert én nem tudok ezt-azt megállni. Ez jobban bosszantana, mint hogy nem tudok pancsizni.

2011. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem ennel a trehessegnel mar a nem vart elott 5 nappal kimutatta a teszt, nem is volt annyira halvany. Szerintem is vegyel tesztet, es akar ott is megcsinalhatod.
2011. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, végülis, lehet, hogy csak megerősítésre vártam. Sztem a teszt még korai lenne, inkább akkor úszok majd a normál vízben, és pancsolok a gyerekmedencében a 21 hós fiammal, az is elég elfoglaltság!:)
2011. nov. 25. 12:25
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

a fertőzéstől nem félsz?

ha elkapsz valami nyavalyát akkor volt gyerek nincs gyerek

2011. nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De igen, ezért sem fogok a meleg vízben ücsörögni, de az úszóvíz csak nem ártalmas, hiszen sokan úsznak végig a terhesség alatt.
2011. nov. 25. 12:36
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

szerinted az úszó vízben nem lehet elkapni a fertőt


ha te így gondolod akkor nyugodtan úszkálj, de én biztos nem tenném

2011. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A nagyon meleg vizet kerüld, mert az vérbőséget, esetedben esetleges vetélést okozhat. Ha fürdés után azonnal megmosakodsz és szárazat veszel, nem maradsz a vizes ruhádban, akkor nem valószínű, hogy elkapsz valamit. Tesztelni szerintem is felesleges még, egy kis szórakozás meg nem árthat, nem beteg vagy, csak LEHET hogy terhes.
2011. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na jó, de ennyi erővel ott üljek 3 napig a medence szélén, sőt, a fiammal se menjek be a pancsolóba, (aki nyafogna nyilván utánam), mert ott meg aztán talán még nagyobb a fertőzés veszélye? Alapvetően elég parás vagyok, de azért ez sztem túlzás, főleg úgy, hogy egy lehetőségről beszélünk. A hideg vízben úszástól a régebbi terhességem alatt sem tiltottak el.
2011. nov. 25. 12:53
 10/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó előttinek szólt a komment, nem az utolsónak, akivel a legjobban egyetértek.:) De MINDENKINEK nagyon köszönöm a választ!!!:)
2011. nov. 25. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!