Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt, mikor kell...

A terhesség alatt, mikor kell meni vizsgálatokra, hogy meglegyenek a pecsétek? A 12 hetes uh-on miért nem pecsételnek? 12 hetes vagyok, és még csak 1 van!

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ultrahangon soha nem pecsételtek!Csak a nőgyógyász pecsételt,meg a körzeti doki pecsételte le a védőnői látogatásaimat!Nekem 15db volt mire mentem szülni!
2009. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Uh-n nekem sem pecsételtek. A dokim pecsételt amikor vizsgálatra mentem (pl uh eredménnyel) és a védőnő. Így is bőven meglett a kötelező számú!

12 hetesen 1 pecsét az elég, lesz még időd többet "gyűjteni"!

2009. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem is egy volt 12 hetesen. Nálunk csak a tanácsadáson pecsételnek és engem először csak 8 hét múlva, legközelebb 6 hét múlva, most megint csak 6 hét múlva akarnak látni. De így is meglesz gondolom.
2009. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12 hetesen nekem is 1 volt. Most 18 hetes vagyok és 5 van. Uh-n nem pecsételnek, amikor a dokidhoz mész, ő fog pecsételni és a védőnőkhöz amikor mész.
2009. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!