Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy sikerült? Ma...

Lehet hogy sikerült? Ma vagyok a 23. napomon 11 napon volt pé-m! Fáj a fejem ami sosem szokott szédülök néha, szurkál a hasam, hőhullámok törnek rám! Mikor teszteljek? Járok a kezemmel fizikoterápiára nem lesz baja a babának ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem általában 28 napra jött meg mindíg a menszim,és én is ilyeneket éreztem mint te!!!

Előtte 4nappal teszteltem,és két csíkos lett!!!

Másoknál még a kimaradt vérzés után is 4-5nappal mutatja csak ki!!!

Nekem kimutatta előtte 4nappal!!!

Próba szerencse!!! Ne törj le ha nem lesz pozi a teszt,akkor próbálj 1hét múlva újat!!!

Drukkolok!!!!

2009. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz, vegyél korai tesztet.Attól függ hány naposak a ciklusaid.Bár ha a 11. napon volt pé. akkor van esély hogy kimutatja.Együtt érzek veled, én is ilyen türelmetlen voltam mint te, aztán végül csak négy napos késéssel teszteltem pozitívat.Sok sikert neked, majd írj hogy mi lett az eredmény.24 hetes
2009. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Holnap reggel tesztelek!De annyira félek!
2009. máj. 13. 19:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Negatív lett!:(Most teljesen kész vagyok!Vagyis van rajt szellem csík,de nincs színe!Bár az igaz hogy a gabriel teszten semmilyen csík nem szokott lenni még szellem csík se!Nagyon elkeseredtem!
2009. máj. 14. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!