Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a teendő ha a 18 hetes...

Mi a teendő ha a 18 hetes genetikai ultrahangot nem tudják megcsinálni a 20. hétig?

Figyelt kérdés
November 8.-án vették le az afp-hez a vért de még a mai napig nem érkezett meg. Valószínű, hogy elkeveredett a postán. A védőnőm telefonált Debrecenbe, de ott csak azt mondták, hogy pedig ők már feladták és ide kellett hogy érjen. Azt mondta az orvosom úgy nem lehet megcsinálni a genetikai ultrahangot ha nincs meg a lelet. Most csütörtökön töltöm a 20. hetet, de csak a mai nap csinálnak a héten genetikai ultrahangot. Tényleg fel kell majd menni Debrecenbe genetikai ultrahangra ha itt nem sikerül megcsinálni? Járt már így valaki?
2011. nov. 29. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem meg se nézték a genetikai ultrahangon az afp-t.

Szerintem azt hogy a baba rendben van e azt a véreredmény nélkül is látniuk kell, különben akkor minek van szükség az ultrahangra ha csak az afp számít.Arról meg amúgy sem te tehetsz,hogy nincs meg az eredményed.Szerintem menj ma el nyugodtan ultrahangra,az nem létezik hogy ne csinálják meg,erről te nem tehetsz.

2011. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A babával minden rendben azt meg tudták mondani Debrecenben telefonon. Én is arra gondoltam, hogy elmegyek...csak megcsinálják....
2011. nov. 29. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem hiába volt meg az afp,meg is csinálták 18+5 naposan a genetikai uh-t, de ráírta a papírra, hogy korlátozott látási viszonyok miatt ismétlés 21+5 naposan:) nem tudom miért nem látta amit kellett, vékony a hasfalam stb, úgy, hogy két hét múlva újra nézték, az afp eredményre rá se néztek.
2011. nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 krisztina24 ***** válasza:

Szia! Ez a 18-20 hetes genetikai uh, nekem 20 hetesen csinálták, erre az időszakra is szólt a beutalóm. Semmi gond nem lesz, valakinél a 22.héten csinálták. Sőt, egy ismerősömnek, aki ráadásul lombikbabás volt,a 25(!!!).hétre tudtak csak időpontot adni....

Szerintem semmi gond!

2011. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 krisztina24 ***** válasza:
kiegészítés: nekem kellett az afp eredmény,a papíromra is ráírták,hogy mennyi.
2011. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A mai nap megoldódott, megcsinálták papír nélkül minden rendben van, csak azt írták rá a papíromra, hogy az afp eredményt telefonon kérték le. Köszi a válaszokat.
2011. nov. 29. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!