Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kezdjek az anyósommal, ha...

Mit kezdjek az anyósommal, ha MÁR ilyen?

Figyelt kérdés

Ha nem kell neki valami akkor nem is keres, ha megyek a baba leendő keresztszüleihez akik épp arra laknak és meglát, akkor vissza hallom, hogy "nyugodtan bejöhet nem harapok". Amikor párom levonszol hozzájuk nem hallok mást, hogy Ő a világ legjobb anyukája - pedig vannak régi szemtanúk akik ezt meg tudják cáfolni - ,

Ő a világ legjobb nagymamája, mert hogy mennyit segít - nevelőapámmal meg anyukámmal rakjuk rendbe a lakást, javítunk, festünk, pakolunk - ,

Ő mennyit vigyáz a másik unokára is - az unoka egész nap oviban van, ő meg döglik az ágyban -,

Meg hogy ahol szülni fogok ott a babákat "véres"(!) popsival adják ki, meg hogy ott volt ő is a csecsemő osztályon és volt, hogy megszületett a pici és kicsúszott a szülésznő kezéből...

Ráadásul amikor megszületik a babám ki vesz 9 nap szabadságot és párom erre a 9 napra hozzánk akarja költöztetni!!! Hogy közöljem, hogy nekem erre nincs szükségem??? De fölöslegesen meg nem akarok feszültséget generálni... 33+3 Hkm


2011. nov. 29. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

:(

Szerintem ezt nem Neked kellene közölni, hanem a párodnak, mégis csak az ő anyja. De ehhez először vele kell megbeszélned, hogy ne vigye a nyakadra, mert csak zavarni fog.


Sok sikert, jó babavárást! :)

2011. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A dumákat meg már rég ráhagyom az én anyósomra, hadd mondja... Megpróbáltam mindent, de semmi eredmény, így egyik fülemen be, másikon ki :)


Első voltam :)

2011. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugy latszik ez ma ilyen anyos szidos nap :)

Az en anyosom is a nyakunkra akar jonni ha szuletik a baba es nem csak 9 napra ha 3 hetre! Mikor meghallottam azt hittem dobok egy hatast :) En mar megmondtam a paromnak, hogy beszeljen az anyukajaval es mondja meg neki, hogy nem lesz nekem akkor arra szuksegem, hogy o ott okoskodjon. Amugyis mindig mindent jobban tud mindenkinel es ez sokszor nagyon zavaro

2011. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A másik anyós-kérdést én írtam ki... :))) támogatlak így virtuálisan is, hogy tudd elérni, hogy NEKTEK legyen jó, ne anyósnak.

Amúgy én finoman közöltem a férjemmel, hogy a baba születése után 2 embert fogok elviselni magam mellett: őt és a testvéremet (Édesanyám nem él már...). Remélem, felfogta az értelmét, és amúgy is megkértem, hogy a szabiját akkor vegye ki, amikor babázni fogunk :)

2011. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen en is megkertem a parom, hogy akkor vegye ki a szabijat amikor megerkezik a lurko :) Szeretnem az elso heteket mint ,, igazi csalad' harmasban, meghitten tolteni. Meg en tartom magam olyan talpra esettnek, hogy elboldoguljak a feladattal. Meg egyebkent is szerintem ha szuksegem is lenne valakire az inkabb a sajat anyukam lenne nem pedig az anyosom, de sajnos az en anyukam eleg messze lakik tolunk
2011. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket :) Bár párom is olyan, hogy jajj...:( Eddig nekem kellett fát vágnom, hogy be bírjak gyújtani, aztán lejött ismerősöm Ő segített..., most az utóbbi három négy napban tette meg ezt a "szivességet"...:( Nem tudom, hogy vele is mihez kezdjek..., fog változni ,ha megszületik a babám, vagy a kicsike tényleg csak az Én kicsikém lesz?? Bár igaz ez már egy másik kérdés...
2011. nov. 29. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy idősebb kolléganőm. Ő mindig azt mondta, hogy a babát magamnak szülöm és nem a férjemnek. Hááát....igaza volt.
2011. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló. Nekem anyukám mondta ezt azzal kiegészítve, hogy Magamnak és Nekik (!) szülöm. Nevelőapám jobban várja, mint bárki más...pedig "csak" a nevelőapám, de soha nem adnám senki másért ! :)
2011. dec. 1. 13:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Remélem megszállja majd a párodat a védelmező ösztön, ha megszületik a Babátok :)

A szüleid pedig ha tudnak majd segíteni, az nagyszerű! :)

2011. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!