Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi ideig lehet a baba...

Mennyi ideig lehet a baba szivverését halgatni az angel sound magzati szivhang figyelö készülékkel?

Figyelt kérdés

a gyártó nem irt rá pontos idökorlátot, csak azt hogy ne sokáig. viszont az eladónö a boltban azt mondta hogy csak 1 percig.

nem kevés az egy kicsit? lehet hogy annyi idö alatt meg sem találom. mi baja lehet a babának, ha tovább hallgatom, kb 5 perc. szerintetek az sok?


2009. máj. 13. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé zavarja a babát.A védőnő is max. 1.5 percig szokta hallgatni.Ha baj van 1 perc alatt kiderül,nem órákig való hallgatásra találták ki ezt a szerkezetet.Azt olvastam,hogy napi fél óra max. ,de nem egyfolytában.
2009. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Minek az egyáltalán? Én nem is engedném forgalmazni. Amikor először voltam ilyen vizsgálaton a védőnő alig találta meg, és aztán folyton elmászott, mert megijedt tőle. később már nem tudott annyira, mert kevesebb volt a hely. De szerintem laikus kezébe nem való, csak beparáznál, ha nem találnád.
2009. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fú de jó hogy ezt írtátok.Nemis tudtam hogy tud ilyet a védőnő.És ezt lehet tőle kérni hogy hallgassa meg ha úgy gondolom hogy baj lehet?Úgyis jön ma hozzám.
2009. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a rendelőben csinálja a 16. héttől.Előbb nem hallaná.Nem kérni kell,magától nézi,mert be kell írnia a nagykönyvbe.


első

2009. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért lett lepontozva a második válaszoló??Én is egyetértek vele,hogy ilyen dolgokat inkább az orvosok használjanak.Én sem engedném forgalmazni.


első

2009. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Egy 4D-s UH 40 percig nézi a gyereket. CTG a 40. hét után naponta kb 45 perc, ugyanazon az elv alapján működik.


Nem tudom ki mit ért azon hogy zavarja, nem delfinek vagyunk az Uh az ember számára hallhatatlan és érezhetetlen, főleg abban a mennyiségben.


Szerintem naponta 1-2-szer 5 perc nem sok, sőt ha ugyanabban az időpontban csinálod jót tesz az anya-magzat kapcsolatnak.


Mindemellett arra találták ki, ha úgy érzed keveset mozog vagy valami baj lehet, akkor a magad megnyugtatására rá tudj hallgatni a baba szívére.


És a szívhang megtalálásához nem kell sem orvosi sem egyéb diploma, csak egy kis tapasztalat!


Egy védőnő/szülésznő

2009. júl. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!!

Lenne itt egy lányka aki nem ért valamit ami le van írva a papírjára és olyan kár hogy nemtudok rajta segíteni.Látom te szülésznő is vagy.Ha belinkelném elolvasnád?És esetleg ha tudod mit jelent leírnád nekem vagy neki?Szegény már annyira aggódik.Örülnék neki nagyon.

2009. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!!

Már írtam a másikra is.Ma az uh-n egy 3,8mm-es felritkulást láttak,tehát valami tényleg elkezdődött,csak még kisebb,mint gondoltuk!

Egy hét múlva megyek újra,és remélem akkor már sokkal többet fognak látni!

Egyébként ez van a papíromon:

Nyálkah.:15mm,benne 3,8 mm-es felritkulás

jobb ov-ban 16mm-es folyadék tartalmú képlet (ez vajon mi lehet??)

Ezek az adatok hányadik hétnek felelnek meg?



Ez az amit nem ért.

És ha érdekel itt az egész kérdés.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Én személy szerint nagyon hálás lennék!!!

2009. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!