Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudok szexelni, olyan...

Nem tudok szexelni, olyan szorongás van bennem, ha közeledik a párom, hogy nem tudok felengedni. Más is van így?

Figyelt kérdés
Kívánom, de ahogy oda kerül a sor,nem sikerül elengednem magam,egyszerűen már feladtam ,mert nem akarok több csalódást,ráadásul folyton a méhszájam jut eszembe,nehogy baj legyen.Tudom hülyeség, de nem megy,Ti is vagytok így? Én feladom ,inkább várok szülés utánig.Ennyire féltem a babát,vagy miért?
2008. márc. 25. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Van, aki tényleg nem szexel addig, amíg meg nem születik a baba, mert nagyon féltik, hogy valami baja lesz. Ha ezt a félelmet nem tudod leküzdeni, akkor tényleg hagyjátok a dolgot. Remélem a párod is meg fogja érteni.
2008. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére nagyon megértő,és azért kis kényeztetés neki is jár, de ez a része nem megy.Köszi a választ.
2008. márc. 25. 09:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia..nem irod hany hetes terhes vagy...

az elejen en is igy voltam...feltem ugyanakkor nem is kivantam..de aztan a 6 het utan gondoltam, hogy megiscsak probaljuk ki..lassan , szepen az en tempomban....a doki nem tiltotta.

Nagyon jo volt:-) ..es azota se hagytuk abba....25 hetes terhes vagyok...igaz ritkabbak de azokat nem hagynam ki.

Az en tanacsom, hogy vagj bele meg akkor is ha az elejen nincs kedved..megjon es elvezni fogod es a babocad is jol lessz....;-))

2008. márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a kedv a gond, mert kívánom, de a testem ,agyam riaszt ahogy rátérnénk a lényegre. 22 hetes vagyok, lehet az az oka is hogy elején nem lehetett( vérzés miatt),most már szabadna...
2008. márc. 25. 09:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Masodik valaszado vagyok....vagj bele:-) Jo lessz az...a baboca vedve van..vedd at az iranyitast es ha ugy erzed valami nem jo abbahagyjatok....
2008. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Magadra erőltetni nem szabad a dolgot, mindenesetre azt tudd, hogy SEMMI gondot nem okozhatsz ezzel a babádnak vagy a terhességeddel kapcsolatban semminek. Ez a hormonoknak is köszönhető, de mindenkinél más. Azonban az orgazmus sok nőnél ilyenkor sokkal intenzívebb, a nagyobb vérbőség miatt, s a baba is nagyon jól érzi magát a szétáradó "örömhormonok" miatt. Én most vagyok a 40. hétben, de a hétvégén olyat szeretkeztünk a párommal, mint még eddig soha. Tehát ne aggódj, de csak akkor csináld ha valóban megkívánod. Egyébként a petting vagy orális szex szóba jöhet, ha magátol a szextől húzódszkodsz. De arra is készülj fel, hogy szülés után még kevésbé fogod kívánni, sokaknál fél évig is eltart mire "rászánja" magát. Nem törvényszerű, de szinte minden nő így van vele. (szintén hormonok).

Minden jót, és fel a fejjel!!!

Gyönyörű további heteket!!

2008. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek,oké nem adom fel,szval utána még rosszabb lesz?Hajjaj,akkor beszélnem kell a fejemmel.Mint egy szűz kislány:-)

Boldog babavárást nektek is!

2008. márc. 25. 09:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nem vagy egyedül. Nekem már volt elhalt terhességem.

A doki hiába nyugtatott meg, hogy a szextől a kisbabának nem lehet semmi baja, mégsem tudom rászánni magam. Most tartok a 7. hétnél, remélem a 12. hét után jön valami változás és kivánni fogom az együttléteket.

2008. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15 hetes kismama vagyok.

Ugyanigy voltam, a gondolatba is belebetegedtem, h egyutt "kene" lennem a parommal.

Aztan megelegeltem ezt, es "ravettem" magam, es meglepve tapasztaltam, h eves kozben jon meg az etvagy :)

Ha belegondolok, h elszalasztottam volna az aldott allapot okozta plusz oromoket, hajjaj... :)

Boven megeri! :)

2008. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!