Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy így is rendes...

Létezik, hogy így is rendes terhes vagyok? Van valaki, akinek vékony méhnyálkahártya ellenére is sikerült beágyazódnia a babónak?

Figyelt kérdés
Az első gyógyszermentes ciklusomban teherbe estem, bár nem tudom mikor fogant, mert ugye még nem tapasztaltam ki a peteérésemet. A mensi késésének 10. napján pozi lett a teszt, ez hétfőn volt, ma pénteken már erős pozi, szóval erősödött a csík. Tegnap voltam UH-n és semmit nem látott a doki, azt mondta lehet később fogant, mint félidő és még nagyon pici. Viszont valamivel nagyon rám ijesztett! Azt mondta 5 mm-es a méhnyálkahártyám, és ez köztudottan kicsi a beágyazódáshoz, márpedig beágyazódott, mert pozi a teszt! Semmim nem fáj, nem szúr, semmit nem érzek, ő sem látott sehol semmit! Akkor mégis hol van????? Elküldött vérvételre és jövőhéten megyek vissza! valaki tud tanácsot adni? Méhen kívüli lenne?
2011. dec. 2. 17:50
 1/2 A kérdező kommentje:

Egyébként a fogi tabi elvékonyítja, szóval lehet nekem vékonyabb az átlagnál, úgyhogy nem kizárt, hogy így is jó helyen van a baba, csak nekem ilyen a méhnyálkahártyám a gyógyszer miatt! Az is lehet, hogy ez már a vastagodott állapot! Nem tudom mennyire vékonyítja el a gyogyó.

vagy ez hülyeség?????

2011. dec. 2. 17:58
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát az 5 mm az tényleg kevés, bár láttunk már csodát!

Engem inkább azt aggaszt,hogy ha neked már több,mint 10 napja késik, akkor már látnia kellene! Bár lehet,hogy tényleg később fogant!

Nem mérte el ezt az 5 mm-t? Mást nem tudsz csinálni, mint várni!

2011. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!