Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. héten megálapitották hogy...

20. héten megálapitották hogy a méhlepény teljesen eltakarja a méhszájat még nem véreztem még ki az orvosom eltiltott mindentől még nem ítélt ágy nyugalomra de szinte semmit nem csinálok még guggolnom se szabad tapasztalatokat szeretnék e téren?

Figyelt kérdés
szertném ha megosztanátok velem tapasztalataitokat kinek mit szabadott és nem szabadott csinálni ebben az esetben? kérlek benneteket ha okosat nem tudtok mondani akkor inkább ne is irjatok gondolok itt mindenféle nem ideillő komentre
2011. dec. 3. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha nem szeretnél úgy járni, mint a napokban egy nő, aki nem bírt magával és letojta a doki intő szavait és főzőcskézni kezdett, akkor tarts be mindent amit csak tanácsolnak. /Ráadásul a 3. veszélyeztetett terhessége volt, amit most is elvesztett./

Ez nem játék, persze ahogy nő a méhed, még változhat jó irányban a helyzet, de ahhoz sokat kell pihenned! Ne emelj, ne guggolj, ne nagyon hajolgass, persze azért a zoknidat felveheted. Most pihizz, mert a baba mellett már nem nagyon fogsz tudni.

2011. dec. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, nekem végig fedte a méhszájat, minden egyes uh-n azon imádkoztam, hogy csússzon feljebb, de nem mozdult semmit.

Leírom neked röviden a történetem....

24 hetes voltam amikor elkezdtem egy picit barnázni, semmi megterhelőt nem csináltam....de utólag rájöttem, hogy azért volt, mert a nagyobbik lányommal lent voltam a játszótéren, és mellette guggolva játszottam.

A barnázás nem múlt, átment vérzésbe, így kórházba kerültem két és fél hétre. Infúziót és tüdőérlelőt kaptam..szerencsére a vérzés elmúlt, de attól a pillanattól kezdve egy nyugodt éjszakám sem volt. Nem csinálhattam semmit, és ezt szó szerint értsd!!!

Anyukám, anyósom és a férjem csinált helyettem mindent, és vigyázott a két éves lányomra. A vécére tyúklépésbe mentem ki, nem másztam be a fürdőkádba, hanem lavórba mosakodtam,....és még így is 28 hetesen ágy nyugalom mellett!!! pont a vécéről jöttem vissza, amikor elöntött a vér....ismét kórház, azt hittem, na most megszülök. Hála az égnek nem így lett....

38. héten császárral született meg a lányom, de már akkor is kórházban voltam, ami nagy szerencse, mert szintén elöntött a vér, így azonnali műtét lett. Ha nem vagyunk kórházba bele sem merek gondolni, hogy mi lett volna.

Nem kívánom senkinek ezt az időszakot!

Egy valamit tanácsolok neked, semmit, de tényleg ne csinálj semmit! Nagyon veszélyes ha a méhlepény takarja a méhszájat. Lehet, hogy vígan tudsz takarítani, hajolgatni, kirándulgatni...de most őszintén, megérné ez neked?

Vigyázz nagyon magatokra, minden jót és sok-sok kitartást kívánok neked!

Ha van kedved, majd írd meg, hogy hogyan vagy?:-)

2011. dec. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!