Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki kismama fotózáson?...

Volt valaki kismama fotózáson? Miket vitettek magatokkal? Köszönöm a tippeket!

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az a kismama-fotózás? Bocs, de most hallom ezt először.
2011. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mikor már jó nagy a hasad 7-8-9 hónapban csinálják. egy szép emlék a későbbi időkre.
2011. dec. 5. 17:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is januárban készülök! Engem is érdekelne! :)

27hkm

2011. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Ruha gondolom lesz rajtad, a pocakodat sem hagyod otthon, úgyhogy szerintem minden veled lesz, ami fontos lehet egy ilyen nagy napon.
2011. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Szia. Vigyél pár fölsőt magaddal, esetleg ékszereket. Pl Barna felsőhöz, hozzáillő barna karika fülbevalót, fehér csizmához, fehér sálat, hajpántot stb...

Esetleg, ha van alkalmi kismama ruhád, ahoz körömcipőt, ezüst nyakláncot, vagy aranyat. Fürdőruhát, vagy fehérneműt, ha szeretnél olyan képet is. Esetleg külömböző sapikat/kalapot, szóval a ruhákhoz kiegészítőket. Inkább sok minden legyen nálad, mint hogy elmenj és csak az utcai ruhádba készüljenek képek.

Én is készülök ilyenre, és nekem ezeket mondták a kismamik akik voltak ilyenen,

De ha felhívod a fotóst, ő biztos ad még pár tippet. :)

2011. dec. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltam és vittem magammal: mérőszalagot, mikulás sapkát, egy szál virágot, betűkből a baba monogramját, rózsa szirmokat, apa kedvenc focimezét és hozzá való badyt, blúzokat, krémet amivel a hasra ráírjuk a baba nevét, orvosi fülest, kis zoknit, toppot, cumit, mivel a párom is jött velem ezért neki olyan felsőket raktam be ami az én ruháimhoz illett, hosszú felsőket ami jól kiadja a hasamat.
2011. dec. 8. 12:59
 7/8 A kérdező kommentje:

jaaaaaa és én vittem a kiskutyámat is Francia bulldog. :-)

[link] nagyon jó fej a srác.közvetlen és kedves.

2011. dec. 8. 13:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam kismamafotózáson, érdemes előre beszélni a fotóssal, nálunk rajtam kívül ő is sokmindennel készült. Nézzétek meg, nagyon kedves lány, nagyon szép sorozat lett szerintem: www.studioart.blog.hu
2012. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!