Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon alacsony vérnyomásra...

Nagyon alacsony vérnyomásra tanácsok?

Figyelt kérdés
Ma 80/50-et mértek. Buszon rosszul vagyok nagyon és sokszor szédülök... Tudtok valamit tanácsolni, ami segíthet?
2011. dec. 5. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Kávé/fekete tea/kóla.

Pocsék, de még mindig jobb, mint ha magas lenne...

2011. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Rendszeres sport.
2011. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Sok folyadékot kell inni. Nem kávét, mert az elvonja a folyadékot, a legjobb a szénsavmentes ásványvíz. Naponta kb. 3 litert. Ha szédülsz, feküdj le úgy, hogy a lábad alá teszel valamit.
2011. dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

Kávéból persze nem dupla eszpresszót kell inni, hanem tejes, vagy hosszú kávét, és azt sem felhajtani, hanem szép lassan. Nekem mindig segít. Az igaz, hogy vízhajtó, de ha iszol mellé vizet, akkor napi két tejeskávé nem von el annyi vizet, ami káros lenne, viszont a vérnyomásod megemeli.

A lefekvés is jó tipp, de nekem az önmagában kevés volt. Mert amíg feküdtem, jó volt, de ahogy felkeltem, kezdődött elölről...

első

2011. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
sok folyadék és napi 1-2km séta.
2011. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a doki a gyenge,cukros,tejes kávét mondta,de nekem a cukrom is átlag alatti.(107/70,cukor 3,95)
2011. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Édesanyámnak azt tanácsolta az ORVOS miután megkérdezte tőle, hogy kávézik e és meggyőződött róla, hogy valóban él, hogy annyi kávét igyon amennyit csak megkíván. Nekem szerencsére nincs ilyen gondom :) 10hkm
2011. dec. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Feher fagyongy, este hideg vizbe egy evokanallal, reggel megiszod. Jo magas es alacsony vernyomasra egyarant. Vagyis beallitja a normalis ertekre. En amugy kiskorom ota kavezok a sok ajulas miatt...
2011. dec. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Nekem mind a két terhességnél hozzászokott a szervezetem :(

Eleinte én is nagyon szédelgős voltam...De mostmár semmi bajom!Ihaz hogy tartom a napi 4 l folyadékot, és legalább 4* egy héten tornázok,lehet ettől jobb!De a vérnyomásom az még mindig (pl tegmap este) 89/54 volt a pulzusom meg 91!


2 éves kislány és 17 hetes pocakbabi anyuja

2011. dec. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Átadom a munkahelyem Neked, és garantálom, hogy a vérnyomásod időnként az egekben lesz. :)

Komolyra véve: fekete tea. Kávét ha lehet inkább hanyagold, Cola-t szintén.

22hkm

2011. dec. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!