Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes ikres kismama vagyok...

27 hetes ikres kismama vagyok éjszaka kicsit véreztem a babákkal minden oké az orvosom szerint. Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy az ok mi lehet, nem tudom, de most pár hétig pihenj sokat. Nem akarlak megijeszteni, de az egyik ismerősöm is vérzett és 28 hetesen megszülettek a babái. Állítólag valami fertőzést kapott.
2011. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
En 35 hetes vagyok es velem is ez tortent. Egyik reggel arra ebredtem, h kb fel deci ver kifolyt belolem. Rohantunk a korhazba, de semmi sem derult ki. Meg mindig aggodom, de allitolag minden ok. Azert kaptam tudoerlelo injekciot, biztos, ami biztos. Azt mondtak, ilyen elofordul neha.
2011. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem talán megsérthették a méhlepényt, nem mocorogtak sokat tegnap a babáid? 2 baba terheli a pocidat, ami azért nem egy. :) Ha minden a helyén van, méhlepény is, vérzés már nincs, szívhangok okék, akkor nyugi! De tényleg pihenés, semmi emelés, és én a szexet sem ajánlom.
2011. dec. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!