Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 41 éves vagyok és nagyon...

41 éves vagyok és nagyon boldog 4 hetes terhes . Ki tudja milyen vizsgálatok várnak rám a korom miatt?

Figyelt kérdés

Van már 3 gyönyörű okos gyerekem az első házasságomból.22,19 és 12 évesek.

2 éve vagyok a Párommal együtt és szeretnénk közös babát.

A két év alatt 3-szor elvetéltem de most semmi gondom nincs és nagyon reménykedünk.A teszt pozitív bár orvosnál nem voltam biztos vagyok hogy a negyedik hétben vagyok.


2009. máj. 15. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, sztem amniocentézisre kell elmenned és fokozottabb genetikai vizsgálatokra. Boldog babavárást!
2009. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ÓÓ.. Gratulálok. A bátyám felesége 43 évesen szűlt. Magzatvíz vételen voltak csak. Egészséges lett a kisfiú.
2009. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha semmilyen más problémád nem lesz,akkor csak a korod miatt a genetikai vizsgálatot fogják ajánlani,ill. valószinű veszélyeztetett terhes leszel.Jó egészséget,sok boldogságat:egy 38 éves kismama(23 hetes)
2009. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!