Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok, be kellene...

14 hetes vagyok, be kellene szerezenm pár új kismamis nadrágot. Az ázsia centerben van kismama ruha bolt?

Figyelt kérdés

Nekem valami rémlik!Van az Ázsia centerben kismama ruha bolt?

és ha igen melyik oldalon?hol?drágák ott is a ruhák?vagy olcsóbb mint a többi pl 2in1, kenguruben vagy brendonban amik vannak


hol szerzhetnék be(nem használtan)dzép divatos és olcsóbb nadrágokat?varratás végső esetben lenne, kb 6-10 ezer körül gondolok egy nacit ez a legtöbb amit adnék érte, de ha van az ázsiába akkor ott biztos olcsóbb ugye?


nem akarok topprongyos lenni terhesség alatt, de nem tehetem meg hogy 10-20 ezrekért vegyek nadrágokat:(((


2009. máj. 15. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ázsia Centert nem tudom, de a C&A-ban 6000 Ft körül vannak a terhesnadrágok. Esetleg Teszvesz, Vatera?
2009. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


www.kismamaruci.hu


Nekem méretre varrnak és úgy lesz 5500 a hosszú farmer a halász meg 5000. Amúgy 1000.-el olcsóbb.

A nacik szépek ott.

Sok sikert!

2009. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!