Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a "nagykönyv szerint"...

Akinek a "nagykönyv szerint" kezdett csökkenni a hányingere, mikorra múlt el teljesen? Sok erőt adna, ha válaszolnátok!

Figyelt kérdés
Tudom van akinek extrém sokáig tart, vagy félidőig(mint nekem az előző babámnál) stb, de én most tényleg azokra vagyok kíváncsi akiknek a második trimeszterre enyhültek a tünetei.
2011. dec. 8. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én most járok a 2. trimeszter végén, és nekem most jöttek elő, szóval szerintem ez kiszámíthatatlan :S
2011. dec. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14 héten már csak enyhe és kósza hányingereim voltak, hetente 1-2x, főleg fogmosáskor.
2011. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is kb a 14. hét végére múlt el... nekem csak akkor jött elő, ha túl korán ettem reggel. Amúgy nem.
2011. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi-köszi második és harmadik válaszadó! 13.héten vagyok, sokat enyhült a hányinger, de még maradt annyi, hogy nehezen egyek. Remélem már csak egy hét!
2011. dec. 8. 13:28
 5/11 anonim ***** válasza:
szia!nekem kb.13-14. heten mult el es annyira orultem neki.Amugy az egyik percrol a masikra.Aztan 16 hetesen elkezdtek égetni ami csak egyre rosszabb lett.Most vagyok 37 hetes.Boldog baba varast
2011. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 11.héten mintha elvágták volna, másnap teljesen elmúlt. Utána még kb. a 15-16. hétig csak fogmosástól volt hányingerem, de utána az is elmúlt. Most vagyok 25hetes és minden oké... jah és 1-2 hete múlt el az, h a tejet is megtudom inni, mert azt egyáltalán nem ment!!!! De a tejen kívül nem volt semmi rossz :)
2011. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Anikó1985 ***** válasza:

Szia!

Nekem kb. a 12. hétnél kezdet enyhülni és már csak 2-3 naponta hánytam, de teljesen kb. a 16. hétre múlt el. Az a volt a vicces, hogy az elején nem tudtam enni de folyton hánytam reggeltől estig. Aztán meg megváltozott délután hánytam, de akkor ahogy belefért, talán még a reggeli is kijött. Azt sem tudom, hogy maradtam életben, de most már minden rendben és boldogan élvezhetem a kismamaságot ! :D

2011. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Anikó1985 ***** válasza:
Az előzőhöz még hozzáfűzném, hogy mindenki azzal biztatott, hogy majd elmúlik higgyem el és majd jó lesz. Persze mások azt is mondták, hogy ez lehet így a kilenc hónapon keresztül . Na de én azt mondom, hogy kitartás ha már enyhül a dolog akkor nem sokára el is fog múlni.
2011. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én kevesethányós ám nonstop émelygős voltam 5.-12.hétig,ez után már csökkent,utoljára 16.héten kiabáltam a wcbe,aztán megmozdult és mintha elvágták volna.kitartás!hátha megúszod 13héttel!
2011. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
elozovel a 16dik heten,mikor megmozdult,es mintha elvagtak volna,most pedig en is remenykedem h hamarabb elmulik.11het vegen jarok de eleg nehezen birom ezt az emelygest,es csak akkor vagyok jol ha eszem!!!!!!folyton ennem kell valamit. Jo lenne ha mar csak 1-2het lenne,mert utalok oklendezni,meg arra kelni h hanyni kell.....
2011. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!