Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most 10 hetes vagyok! A...

Most 10 hetes vagyok! A puffadás elmúlik, mert most akkora a hasam, mint egy 16 hkm-nak, vagy már nem és egy idő után a terhes pocak veszi át a helyét?! Mindenki kövérnek tart, pedig csak fel vagyok puffadva!

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Én pont így jártam.

5-10. hétig tartott, most 12 hetesen kisebb volt a hasam, mint akkor. Szerintem lemegy.

Minden embert elítélek, aki lekövérez egy kismamát, még ha van is valóságalapja. Ha nő, és akkora, mint egy hordó, nem értem, miről beszél, ha még nem volt terhes, ne pofázzon, nem tudhatja, az övé milyen lesz, stb.

Ha férfi, a kedvencem, ők már a 37 fokos láztól ágynak esnek, és ha rajtuk múlna a babavállalás, kihalna az emberiség, mert sem a lelki sem a testi más állapotot nem viselnék el. Ennyi.

Fel a fejjel! Nyugodtan válaszolj vissza, ha felháborít!

12+6 hkm

2011. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

9 hetes vagyok. A hasam akkorára puffadt, hogy úgy nézek ki, mit az elsővel a 13-14. héten.

Ráadásul 10 kg-mal több is vagyok, mint az elsővel voltam, szóval rendesen dundinak tűnök. :) De nem zavar. :)

Gondolom majd leapad és szépen elkezd kerekedni. Addig meg így vagyok, most mit csináljak.:)

2011. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én viszont nem híztam, a magasságomhoz képest nem vagyok duci! Szóval nem tudom mi ez a dolog, csak a hasam nagy! Ennyi, mondjuk büszke vagyok rá, csak az első baba, és 9 éve vagyunk együtt, csak most jött el ennek is az ideje!

Csak ugye hallom, hogy ez csak háj, mert 1,5 cm-es babának nem kell még ekkora has(8 hetes UH eredmény)

Szóval ennyit ezekről az emberekről!

2011. dec. 11. 00:01
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Mindenkinek a legjobbakat!

2011. dec. 11. 00:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 15 hetes vagyok sose voltam vékony.És nem nagyon tűnt fel ,hogy ez már terhes pocak hanem az orvosom hivta fel a figyelmemet,hogy ez már az.Azt mondta valakinek 20hetesen ekkora.
2011. dec. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. dec. 12. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!