Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akinek a cukra miatt...

Kismamák akinek a cukra miatt diétáznia kell! Fogytatok? Ez természetes és nem baj?

Figyelt kérdés
Csak mert én fogytam :-/!
2009. máj. 16. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! Én egyből (kb. 1 hét alatt) fogytam 2 kilót, aztán 10 hét alatt összeseen ezt a 2 kg-ot híztam vissza! A baba meg elveszi azt, ami kell neki - ezt mondták. Most 35 hetes vagyok és március elejétől, a 25. héttől állt meg a mérleg. Szerintem az eleje nagyon nehéz, de meg lehet szokni.
2009. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi akkor kicsit megnyugodtam mert én is pár nap alatt 2 kg-ot fogytam. Pár napja kezdtem csak.Hát elég nehéz nekem ez az egész,de meg kell csinálnom!!Babám miatt:)! Ugye ne aggódjam túl a dolgokat??
2009. máj. 16. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Valahol olvastam, hogy cukorral lehet rajtad több víz. Nem vagyok szakértő, de logikusnak tűnik, hogy hirtelen súlyvesztés lehet az is. Szerintem, ha nagyon nyugtalanít, kérdezz rá a dokinál, de valószínűtlennek tűnik, hogy gond legyen, ha rendesen eszel...
2009. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia,ne aggódj én -3,5 kilóval( először felszedtem 4 kilót majd leadtam 7,5-t 6 hét alatt) mentem szülni, és -10 kilóval jöttem ki a szülés után az eredeti súlyomhoz képest, minden rendben volt mindkettőnkkel, 3520 grammos lett a babóm 39 hétre született
2009. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!