Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki sokat...

Van itt olyan aki sokat idegeskedett, veszekedett a párjával terhesség alatt? Ugye ettől nem lesz beteg a baba?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓÓ :DD, nyugi, nem!!

Én tiszta zsongásban voltam, és biztos voltam benne, hogy "idegbeteg" gyerekem lesz, de min. hiperaktív.


És láss csodát: egy álom baba! Minden kisbabás ismerősöm irigyel, a környék legnyugodtabb babája az enyém!:)))

2011. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2%

Isten ments hogy kötekedésnek vegyétek vagy bármi ilyesmi...de nekem ez olyan furcsa...mi9éve vagyunk együtt s szerintem 2kezemen meg tudom számolni hányszor veszekedtünk. leszámitva a 10percre plafonra huzom magam és idegbeteg vagyok dolgokat,de ezek sosem tartanak sokáig-másnapig sem. nekem olyan furcsa ez, hogy egy pár akik szeretik egymást, babát várnak ami a legszebb időszak és veszekednek. s nem a 10perces összezörrenésre gondolok, mert az kb havi 1x nálunk is megvan...

de a babának tuti nem lesz semmi baja tőle:)

2011. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező: a babádnak semmi baja nem lesz attól ha ideges vagy vagy hangosabb veszekedéseket hall...az már biztos hogy ha megszületik ezeket a hangokat ismerve már nagyon jókat fog aludni ha majd veszekszetek:))))szóval ne aggódj...


Kedves előző: nem bántó az amit írtál,de azért szeretnék rá reagálni...valószínű ti két olyan ember vagytok akik vagy nagyon türelmesek vagy nagyon tökéletesen éltek...mármint a körülményekre gondolok...mi a férjemmel mindketten egy nagyon heves habitusú emberek vagyunk ami azt jelenti hogy nálunk sosincs "nyugalom"...ezt nem a vitákra értem közvetlenül...csak dióhéjban:

Idén elindította a vállalkozását és egyből bevállalt egy óriási melót...a lányom tavasszal bejelentette hogy ide költözik hozzánk,egy másfeles lakásban élünk a jelenleg 21 hós kisfiunkkal...mikor ideköltözött kiderült már terhes vagyok a harmadik babánkkal:)...közben anyósom lakását eladtuk őt költöztetjük a sajátunkat áruljuk,hogy minél hamarabb nagyobb lakásban éljünk...én közben nagy hassal csinálom a jogsit,mert hát a három gyerkőchöz már nagyon kéne:)))(sikerült)...közben a 16 éves lányom kiderült hogy brutálisan lázad már és nem könnyű vele főleg így terhesen és egy nem egész 2 éves gyerekkel...ő aztán megint lelépett...szóval vannak történések...de ettől függetlenűl jól élünk és nagyon szeretjük egymást...csak egy kicsit "olaszosan"...ezek a dolgok mellett még egy birka türelmű embernek is nehéz lenne veszekedés nélkül élni mert a feszített tempó miatt nem lehet:))))jahh és mindezek mellett veszélyeztetett terhes vagyok:)))))feküdöm kéne egész nap...hahaha...FEKÜDNI?????na szóval remélem nem veszed bántásnak hogy ezt leírtam neked,ezzel csak annyit akartam elérni hogy a viták nem mindig azért vannak mert két ember nem szereti egymást és nem örül annak hogy babájuk lesz:)))szép napot mindenkinek:)))

2011. dec. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább próbálj meg nem veszekedni.A 18 hetes uh-ra készültünk anno,addig minden rendben is volt a babával,mikor is előző este a párom bejelentette,hogy nem tud eljönni,mert segít az egyik haverjának.Borzasztó pipa lettem,hogy a haverja többet jelent mint mi (4 éve várt első baba),és nem akar eljönni az uh-ra.Hatalmasat veszekedtem,hisztiztem,magam sem tudom honnan volt annyi energiám,és olyan nagy hangom,szóval kitomboltam magam.Végülis eljött,de én még reggel is morogtam emiatt.Az uh-on pedig a méhem begörcsölva,a babám kényszertartásba:(Azt mondták hogy sok a stresz rajtam,azért.Nem mondtam el az előző estét,de nagyon megijjedtünk,2 hét fekvésre és napi 3X2 magne b6-ra utasítottak.Próbáltam lazítani,persze a párom is segített,és 20 hetesen minden rendben volt már,40+3-ra szültem meg az egészséges gyönyörű kisfiamat.Szóval ne stresszelj,nyugi :)
2011. dec. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is gondoltam erre a terhességem alatt, de szerencsére nyugis babánk született, pedig volt lelki terhelés rendesen!

3. baba + "érzelmi megcsalás" + lelki bizonytalanság + fizikális problémák + a kis sz..ha még cirkuszolt is, mert a párom velünk maradt.

A babám viszont gyönyörű és mosolygós lett :-)

2011. dec. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Már voltunk ma reggel egy ismerősünknél, és kérdezte, hogy hogy lehet, hogy még mindig ilyen nyugodt?? 6 hónapos és mindenkire mosolyog mindig, ha ölbe veszi egy idegen, megnézi az arcát, elkezdi tapizni, majd elkapja a haját/szakállát, amit ér, mert most mindent rágna :D

A mikulással is ezt csinálta, jól elkapta a szakállát és gyűrte volna be a szájába :D


Én nagyon hirtelen pipa tudok lenni -mondjuk a párom türelmesebb típus, lehet őrá ütött :)


Persze én is mindig törekedtem arra kismamaként, hogy nyugi legyen, de ha egyszer ilyen vagyok, úgyis felmegy a pumpa :) És elmondanám, hogy akkor talán mégjobban felment a hormonok hatására. Tiszta izé voltam, jesszusom, ha visszagondolok, miből csináltam problémát :D


Azért törekedni kell....

2011. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!