Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 95%ba egészséges a baba akor...

Cidu kérdése:

95%ba egészséges a baba akor lekelvetetni a magzatvizet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a négyesteszted, kombiteszted lett az 1:20-hoz, azaz 5%, hogy beteg a baba, akkor igen, levetetném. Én le is vetettem 1:35számnál.

Bár csak pár kromoszóma rendellenességre szűrnek. Ettől még lehet beteg a baba.

2011. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 1:100-hoz eredménnyel is levetettem, tehát nekem 99% volt rá az esély hogy egészséges, mégis ajánlották, neves genetikus is hogy csináltassam meg, mert megnyugszom tőle, vetélés pedig nem szokott tőle lenni.

Tényleg megnyugodtam, hogy egészséges és legalább a neme is tuti. Bajom pedig egyáltalán nem volt tőle semmi!

Ez igazándiból a te döntésed, hogy leveteted e, senki sem fogja sem támogatni sem pedig ellenezni.

Én sokat vívódtam rajta, majd az eszem szerint levetettem, és nem bántam meg!

2011. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!