Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes uh-ra ment be...

Hány hetes uh-ra ment be veletek először a párotok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem bent volt az első (6 hetesen) is.
2009. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12. heti uh-n (hasi volt).
2009. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Velem is bennt volt eddig minden Uh-n a párom.

4Dre is eljött velem, hiszen Ő csak így láthatja a babót, míg ugyebár én érzem is Őt.

32 hetes

2009. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 12.heti uh-ra,nagyon nagy élmény volt neki.:)
2009. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a 20. héttől mentem magándokihoz. Előtte a kórházba. Ismerőseim azt mondták, hogy a 12. a legjobb, mert már megvan mindene, de még kicsi, és az egész képernyőre ráfér, jobban lehet látni. Ezért hívtam a férjem, vett ki szabit. A kórházban meg azt mondta a doki, hogy nem jöhet be, ő utálja, ha idegenek lábatlankodnak ott. Majd jöjjön el a következőre. Na, persze, akkor meg majd megint kiküldi. Felháborító, nem?

Aztán mentem magándokihoz. A 20. hét körül látta a férjem, nagy élmény volt neki is. Később már nem jött el velem, mert munkaidőben mentem.

2009. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14. heti.
2009. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6.heti
2009. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A 12.hetin volt benn először a párom (hüvelyi UH volt)és nagyon nagy élmény volt látnia, ahogy mozgott és integetett.

Persze nekem is szuper volt, az is, hogy láthattam ő mennyire boldog!

13+1 hetes

2009. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk már a legelső alkalommal is bent volt,nagy élmény volt számára is.Csak úgy ragyogott a szeme.Volt,hogy én nem is láttam a babát csak ő,mert felé volt a monitor.

üdv:29 hetes km.

2009. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!