Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet enhye rozsaszines...

Lehet enhye rozsaszines folyas szex nelkuli orgazmus eseten?

Figyelt kérdés
A mehlepeny kozzel van a mehnyakhoz!
2011. dec. 15. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet, mert a lepény nyomja a méhszájat. Az orgazmus méh összehúzódással jár, ez nyomja a méhlepényt a méhlepény pedig nyomja a méhszájat, aminek terhesség alatt érzékeny a nyálkahártyája. Ettől bizony lehet rózsaszín folyás.
2011. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem nagy baj ugy- e? A baba jol van ... Most is rudgolozik!
2011. dec. 15. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem első terhességemnél volt orgazmus után,mivel nem tudtam mi van berohantam a kórházba egy hétig megfigyeltek, de nem csináltak semmit, aztán hazaengedtek .Szexről letiltottak, pedig mondtam csak egy spontán orgazmusom volt álmomba..mindegy, kibírtam a végéig nagy nehezen , ez a 21.héten volt. Most a másodikkal vagyok 27.hétben, mellsőfali a lepény , állandóan szexelünk de még eddig nem volt ilyen. Tuti függ a lepény helyzetétől is.
2011. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Spontán (ha álmodban van) orgazmusról nem tehetsz, de azért A pároddal inkább kerüljétek addig, míg a lepény följebb nem megy. A méhszájat fedő lepény sérülékeny, könnyen megreped nyomás hatására. A rózsaszín folyást, legközelebb említsd meg az orvosnak. Ezen kívül szigorú fekvés. Ha a lepény följebb megy, akkor megszűnik minden tilalom.
2011. dec. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Almomban volt orgazmusom! Es mikor felkeltem volt rozsaszines! Azota semmi
2011. dec. 16. 06:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nincs baj. Legyél óvatos. Terhesség alatt, nekem rengeteg ilyen álmom volt. Gondolom, ilyenkor vérbőség alakul ki ezért vannak vérmesebb álmaink. Veszélyeztetett voltam, feküdnöm kellett. Volt amniocentézisem, azután is álmodtam ilyet. Nagyon féltem, hogy baj lesz. Említsd meg az orvosnak legközelebb a rózsaszín folyást. Nekem egyébként azt mondta az orvos, hogy az élénkpiros vérzésnél kell azonnal kórházba menni. A rózsaszín, mindig nyálkahártya miatt van. (írtam már, hogy miért lehet) Sajnos nekem bő tenyérnyi élénkpiros vérzésem is volt, de nem találták az okát. Jól vagyunk, kicsim már nyolc hónapos igazi kis gézengúz.
2011. dec. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom h megnyugtattal! Nekem az elejen hematomam volt, mikor meg azt hittem vegre minden egyenesbe jott 15 hetesen barnaztam mert a mehlepeny eri a mehszajat! Ugyhogy nem tudom mikor lesz konnyebb a terhesseg, vagy csak mikor megszuletik a pici lesz ujra a normalis
2011. dec. 16. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!