Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor, ha beteg vagy,...

Mi van akkor, ha beteg vagy, amikor beindul a szülés?

Figyelt kérdés

Én imádkozom, hogy ne így legyen, bár még "csak"35 hetes vagyok, de a lányom 2 héttel nagyobb,+ 3 kg fölött van, már nagyon vízesedem és jóslózom is sokat.

Viszont nagyon betegek lettünk, nekem és a kisfiamnak is mandulagyulladásunk van, antibiotikumot kapunk, köhögünk, ömlik az orrunk.

Ilyenkor mi van, ha mondjuk megszületik a kicsi? Elkapná azonnal, vagy nem? Ti mit gondoltok?


2011. dec. 15. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy kapná :)

nálam is ez volt. szoptattam, kutya baja nem lett, pedig taknyom-nyálam egybefolyt, iszonyatosan csúnyán köhögtem és lázas is lettem és nekem is írtak fel még akkor, a szülőágyon antibiotikumot.

2011. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szülés után egy nappal lettem beteg, szintén köhögés, láz, nátha, minden ami kell. Semmi baja sem lett a kislányomnak. Más kérdés, hogy betegen szülni nem lenne éppen kellemes... De addig helyre jössz!
2011. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kapja el, hiszen az ellenanyagokat kapja meg tőled, aztán pedig az anyatej miatt nem lesz beteg.


A másodikat szültem úgy, hogy hetek óta nem bírtam kimászni a köhögés-orrfolyásból. Gondoltam, h kéne antibiotikum, de sajnáltam a babát, mondom inkább kibírom. Mikor a tolófájások beindultak, abba kellett hagynom a köhögést, mert már amúgy is hörögtem a fájdalomtól. Nagyon nehéz volt, mivel folyton köhögnöm kellett. Amikor a baba kibújt, köhögtem egy nagyot, és azzal vége lett az egész betegségnek. Amiből hetek óta nem tudtam kigyógyulni, egyik percről a másikra elmúlt. Engem tehát meggyógyított a szülés. A hormonok (majdnem) mindenre képesek. :)


Emlékszem, mikor a babát először felemelték, hogy megmutassák, valami nyálkás dolog folyt az orrából. Szívbajt kaptam, csak nem lett beteg ő is??? Az orvos annyira hülyének nézett, hogy kinevetni is elfelejtett. Természetesen csak a különféle szülés közbeni váladékok folytak belőle... :D

2013. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Második babámat szültem betegen, akkor már egy hete antibiotikumot szedtem, de nagyon köhögtem. És én is meggyógyultam, mire megszületett. :)
2013. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!