Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35+3-hetes pocis vagyok!...

35+3-hetes pocis vagyok! Kismamik! Hogyan telt nektek az elsö pár nap a picivel othon? Segítség volt? Tudtatok mindent?

Figyelt kérdés
Én nagyon izgulok,hogyan fog menni majd,tudni fogok e mindent.
2009. máj. 18. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a párom itthon volt 3 hétig és neki van már kettő úgyhogy nem volt gond de mikor visszament dolgozni első nap 6x hívtam 2. nap már csak 2x aztán minden ment nyugodtan.annyiba jobb hogy még a picik annyira sokat alszanak még akkor. ha ő aludt én kitakarítottam meg ilyenek és pihentem vele.azóta nincs segítségem párom napi 16 órát dolgozik így már nehezebb de egy kis szervezés és megy minden mint a karikacsapás :) sok sikert Neked és könnyű szülést jó babázást
2009. máj. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia! Nekem anyukám jött minden nap segíteni az első héten, majd 2-3x egy héten. Most 4 hetesek vagyunk, már csak hétvégén jön. Az első fürdetést is anyu csinálta, a másodikat már a férjemmel ketten hoztuk össze, sokat nevettünk a bénázásunkon. Mára olyan profik lettünk, mintha mindig is itt lett volna a baba.

Szép babavárást kívánok neked és még szebb babázást!

2009. máj. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagymamám volt velem 2 hétig.

Első baba, így én is nagyon féltem, h elrontok vmit, de képzeld, ösztönösen tudtam mindent! :)

A mamám segítségét nem is kellett igénybe vennem a babával kapcsolatban, csak takarított, meg főzött ránk, ami nagyon jó volt, mert sajnos császároztak.

Nyugi, tudni fogsz mindent, amit kell, egyszerűen ráérzel majd! :)

2009. máj. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!!


mi 3-4 napig hárman voltunk apukával, aztán Ő ment vissza dolgozni. Anyukám a mai napig jön minden reggel, most már nem segíteni :) de nagyon jó volt, hogy mellettem volt. az elején a legkisebb változás miatt is orvoshoz akartam vinni a picit, folyton aggódtam, eleget eszik e, ilyenek :) Anya rengeteget segített, de amikor úgy éreztem, már megy egyedül, mondtam Neki, hogy pár napig ellennénk ketten. néha jó volt, csak a manóval.

ne aggódj, minden rendben lesz!! mindent tudni fogsz, amikor oda kerülsz!!

6 hónapos kisfiú anyukája

2009. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!