Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. hetes kismama vagyok....

16. hetes kismama vagyok. Ihatok energiaitalt? Amit eddig megittam, okoz-e valamilyen problémát a picinél?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A taurin nem kimondottan tesz jót a babának.
2011. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem sokat iszol,akkor nem lesz semmi baja a picinek. Nem kell mindentől parázni.
2011. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

fölösleges, a sok izgató és mű-anyag- és rengeteg hízlaló cukor - Neked árt főleg- hízlal, és a terhesség amúgy is nagyobb feladatot ró a méregtelenítő szervekre, máj, vese - fölöslegesen nem szabad terhelni.

Egyél mandarint, narancsot, az jó nektek.. :)

ha élénkíteni kell, üres zöld tea, vagy kis mézzel.

2011. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem kellene innod!
2011. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én kólával szoktam néha "bűnbe esni", de az energiaitalról mégis lebeszélnélek. Szerintem az mind méreg.

Amúgy taurin egy csomó babatápszerben is van :)))

2011. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én pont ma láttam a Tescoban, egy olyan energiaitalt, amiben nincs se koffein, se taurin. És vettem egyet, hogy ha megkívánom, akkor iszok belőle egy-két kortyot. 20hkm
2011. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

A mandarin és a narancs is tele van cukorral, ráadásul pont olyan kaja, ami percek alatt felnyomja a cukrodat, ezért egyszerre 3-4 mandarinnál és 1-2 narancsnál többet nem is lenne szabad enni, mert az is árt a babának. És árt annyit mint az a pár korty energiaital, csak sokan abban a hitben élnek, hogy ha gyümölcs, akkor az csak egészséges lehet. Pedig a gyümölcsök rengeteg cukrot tartalmaznak.


Szerintem amit eddig már megittál, mindegy, mert úgysem tudod visszacsinálni, ez után meg ha néha megiszol pár kortyot belőle akkor egészségedre!(én azért egy egészet nem vernék be)

2011. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam sűrűn inni, a férjem sem. Amikor terhes voltam, és megkívántam, akkor itattam a férjemmel egyet, én meg belekortyolgattam. Pár korty volt.
2011. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd hogy egészséges szervei legyenek a gyereknek akkor ne igyál energiaitalt...csak kibírod.Akkor már inkább a kávé.
2012. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!