Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentkezett az első...

Mikor jelentkezett az első terhességi tünetetek és mi volt az?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A nemvárt menszesz előtt kb. 5 nappal erősebb hányinger.Második baba. Az elsővel az volt a tünet, hogy nem jött meg a menszeszem. :) 23 hetes kismama
2011. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ceyla ***** válasza:
Az átlaghoz képest korábban lett érzékenyebb a mellem és sokkal jobban és hosszabb ideig volt az mint egy sikertelen ciklusban. :)
2011. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ceyla ***** válasza:
0%
Ja azt nem írtam, hogy kb, 1,5 héttel a nem várt ciklus előtt.
2011. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt a menzesz. Második nap késéskor teszteltem +-t. A tünetek majd a 6-7 héten jöttek. Én már csak ilyen érzéketlen vagyok, hogy nem éreztem meg a megtermékenyítést....
2011. dec. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Visszagondolva a kimaradt menszesz előtt pár nappal: egy vasárnap a tv-ben valami török étteremről volt bejátszás, én meg egy hányós-hasmenénes diétás hétvége után egyből rákattantam, hogy menjünk vacsizni a szerájba. (talán 1-2-szer még bulik előtt/után voltunk ott, tehát nem szoktunk oda járni, de akkor annyira megkívántam azt az ízvilágú török kaját, hogy párommal és a két évesemmel elmentünk vacsizni, annyira jól esett a kaja.... Visszagondolva ez volt az első tünet.... :o))
2011. dec. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem szó szerint ugyanaz, mint az első válaszolónak!
2011. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.nél a nemvárt előtt 6nappal 2-3csepp vérzésem volt- és ez olyan furcsa volt, hogy egyből arra gondoltam, hogy biztos most fészkelte be magát a baba a méhembe, és onnantól már fájt a cicim is elég rendesen, kb 10hetes koromig minden lépésnél azt hittem leszakad úgy fájtak.

2.nál semmi az égvilágon. Még meg is lepődtem, hogy pozitív lett a tesztem- megcsináltam mert késestt... Utána néztem, hogy a mellbimbóm környéke olyan mirigyes lett, és akkor esett le, hogy valószínűleg már a baba miatt. :)

3.nál meg ahogy együtt voltunk a férjemmel és összejött a baba, utána már szinte 3.nap olyan furcsa ézéseim voltak. Pl a mellemben olyan bizsergető érzés volt- azelőtt sosem éreztem ilyet. A méhemben is éreztem furcsa dolgokat, hol feszített, hol fájt, hol olyan puffadt érzésem volt az alhasamban. A mellbimbómon a nemvárt előtt 2nappal megjelentek a mirigyek- ahogy a 2.babánál- így csináltam aznap reggel egy ovu tesztet- pozitív lett, és a nemvárt napján egy terhességit az már szép pozitív lett. :)


MIndhárom fiu egyébként!!! :) Harmadik még pocakban.

2011. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!