Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetesen barnázás? Mi ez?...

8hetesen barnázás? Mi ez? Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

sziasztok , tegnap valami barnás valamit láttam , nem véres , barna nyálas... bocsi kicsit gusztustalan, de mi ez? terhesen gondot jelent?

bárki bármit tud írjon

köszönöm!


2011. dec. 19. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a következő linket. Kicsit hosszú, de de lehet találsz választ. (Sztem orvoshoz elkell menned. lehet kapsz tapadás segítő gyógyszert)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2011. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltál vizsgálaton? Mert nekem 8 hetesen volt rákszürőm, és akkor mondta a doki, hogy előfordulhat egy kis barnázás. Egyébként szerintem minél előbb menj el a dokihoz.
2011. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 8hetesen volt egy pici barnázásom,kaptam rá Utrogestant+sokat kell pihennem.Lehet te is megeröltetted magad és azért van,vagy még emlékszik a szervezeted a menzeszre,aminek most lenne itt az ideje.Én a helyedben azért elmennék dokihoz,hogy lássa minden rendben van-e a picivel,illetve te is megnyugodnál.
2011. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 hetesen barnáztam, és a vizsgálaton kiderült semmi köze a terhességhez hanem gombás fertőzés okozta amire a doki írt fel kúpot.
2011. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is barnáztam időközönként. Nem is értettem mi van, de a doki megnézett, minden rendben talált, nem volt bevérzés, semmi, szednem kellett a Magne B6-ot és pihenni kellett.

Aztán 12 hetesen is barnáztam és kiszámoltam utólag, hogy amikor aktuális lett volna a mensi, mindig akkor volt barnázás.Kár, hogy nem korábban jöttem erre rá, mert sokat aggódtam én is. Volt azonban olyan is, amikor egy nagyon fáradt hét után jött ki rajtam egy napra a barnázás, pont egy pénteki napon, végig pihentem a hétvégét és rendbe lettem. Jelzett a szervezet, hogy kicsit sok neki ez a tempó....

Szerintem nézesd meg magad a nőgyógyásszal és ha nincs semmi, akkor pihenjél és próbálj meg megnyugodni.

2011. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!