Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok, néha hasfájás...

12 hetes vagyok, néha hasfájással küzdök. Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van hogy akár egy hétig sem érzem a hasam, de vannak napok, amikor eléggé feszül és keményedik. Sajna nemrég megfáztam és ha erőteljesebben köhögök vagy fújom az orrom (mert néha máshogy már nem megy) akkor pár pillanatig nagyon belenyilall. Félek, nehogy valami baja legyen a babámnak.
2009. máj. 18. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 12 hetes vagyok és hasonló tünetekkel. Egy hete annyira fájt, hogy lementem ultrahangra és minden rendben volt. Csak ugye növekszik a méh, átrendeződnek bent a dolgok, ezt érezheted te is. Ha nem vérzel akkor nem kell aggódni, de ha az megnyugtat akkor menj te is egy Uh-ra! Ma fodrásznál voltam, szálltam volna ki a hajmosó székből, miközben úgy belenyílalt a petefészkem oldalán, hogy visszaültem.... volt, hogy akkorát tüsszentettem, hogy ordítottam mellé egyet fájdalmamban, de minden okés... furcsa dolgok :-) Néha bekapok egy magnézium tabit, mert én is keménynek érzem a hasam esténként. Első baba, persze, hogy te is izgulsz, hogy tegyen az ember különbséget a normális vagy a abnormális fájások között. Boldog Babavárást!

2009. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem kezdetektől ez volt és van is még.Most vagyok 11+2 hetes.Már nem minden nap fáj,csak néha.De jött helyette más.Hapcizáskor nekem is belenyilallt,de olyankor összehúzom magam.
2009. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!