Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban én reagálom tul?

Valóban én reagálom tul?

Figyelt kérdés
Elegem van ebből a napból apósom az idegeimre megy lefujta a földszinti fürdőszobában a plafont penész elleni vegyszer félével vagy mi és tök büzölög tőle az egész ház már szétrobban a fejem. El is kellett menjünk itthonról annyira nem birtam meg az összes ablakot kinyitottuk hogy jól kisszelőzön. Végre kiment a szag erre mégegyszer befujta. Hát ezzel már az idegeimre megy és az ablakot nem tudom kinyitni mert kintről meg a füst jön be most hogy fütenek. Mondtam a páromnak, hogy én nem akarok itthon aludni ez miatt. Nem tudom mért pont most kell ezt csinálni. a párom azt mondja hogy tullreagálom meg hogy nem lesz tőle semmi bajunk de én félek nagyon. Bocsi, hogy hosszu lett. 26hkm
2011. dec. 20. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Abban igazad van, hogy nem kellett volna mégegyszer lefújnia, szerintem. Nem tudom, mit tartalmaznak ezek a spay-k, de nem biztos, hogy túl jót tesz egy kismamának.

Az viszont tény, hogy mi, kismamák, általában túlreagáljuk a dolgokat.

Annyira nem kell félni ettöl a spay-től, próbálj megnyugodni. Sokkal jobban fogod élvezni a terhességet, ha nem reagálod túl a dolgokat.

Sajna tapasztalatból beszélek, szintén após...

2011. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Probálom magam nyugtatgatni csak ma alapjáraton is nyügös vagyok és ez még rátett egy lapáttal és már szétrobban a fejem. Biztos nem lesz tőle bajom mert tényleg mielőtt még elkezdte csinálni minden ablakot kinyitottunk meg be is csukta a fürdőajtót. Csak annyira tudok parázni az ilyen dolgoktól...:S
2011. dec. 20. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát gázabb lett volna ha úgy fújja tele a fürdőt,hogy te ott vagy bent...

Egyébként meg a penész se éppen egészséges

2011. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.

Én a második babánkat várom, még mindig apósommal élünk. Megtanultam, hogyan kezeljem őt és rájöttem, ha konkrétan megbeszélem vele a dolgokat, akkor megértőbb.

Őszintének kell lenni, akkor sokkal könnyebb.

Az elözö terhességemnél állandóan vérnyomáscsökkentöt meg nyugtatót kellett szednem a köztünk kialakuló viták miatt.

Most sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok :)

2011. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából bajunk nincs egymással sőt. Nagyon a kapcsolatom vele is meg anyosommal is. Meg tudom én hogy ezt muszály volt megcsinálnia csak aggodom hogy ettől nem e lehet bajunk.
2011. dec. 20. 19:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt akartam irni, hogy jó a kapcsolatunk. Bocsi
2011. dec. 20. 19:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Kicsit túlreagáltad.Nem elítélés képen,mert én is szoktam gyagya lenni.Nálunk a gyerekszobát kellett befújni és egész napos szellőztetés is kevés volt és számon kértem a férjem,hogy mennyit,meg hogyan fújt :-).A penésznek viszont mennie kell.(A Savo nagyon jó)Egyébként terhesség alatt én sokkal h.lyébb vagyok sajnos.Tegnap is nagyon feszült voltam ok nélkül.Lehet,hogy van valami front is?!
2011. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is túlreagálod kicsit. Bajod nem hiszem, hogy lesz tőle, de beszéld meg vele, hogy máskor ilyet ne csináljon! Én 30 hetes terhes voltam, mikor festettünk. EGyéb lehetőség híján itthon aludtunk, igaz annyira már nem volt festékszag, de még érezhető volt. 6,5 hónapos a csemetém, és semmi baja nem lett tőle.
2011. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is túlreagálod. Elmondásod szerint eleve csukott ajtónál fújkodott. Ok, valamennyi kimegy, de azért azt úgy túlzásnak tartom, hogy az egész ház bűzölög.. Lehet csak a te orrod ennyire érzékeny rá, meg eleve parázol tőle, aztán azért érzed ennyire. A penészt meg tényleg el kell tüntetni, mert az sem épp veszélytelen.

Amúgy nekünk a hálószobánkat kellett penészteleníteni, szintén télen, 30 hetes terhes voltam, és mi is 2-szer fújtuk be, de nem bűzlött tőle az egész lakás, bár a hálóban szellőztetés után is lehetett még kicsit érezni, de nem vészesen. Semmi bajunk nem lett. Szóval lazulj el kicsit, ezen tényleg kár ennyit feszkózni.

2011. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!