Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más babája is csinál ilyet?...

Más babája is csinál ilyet? 23 hetes kismama vagyok, kb. 1 hete arra ébredek reggelente, hogy a hasam egyik oldalára húzódik a pici, és ott kemény a hasam.

Figyelt kérdés
Semmim nem fáj, egyszerűen olyan, mintha oda nyomná ki magát, de ezt csak reggelente csinálja. Ha megfordulok, vagy felkelek, akkor visszahúzódik, de addig kitartóan, keményre kinyomja magát. Mással is fordult már ez elő? Ez normális dolog?
2009. máj. 19. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze h normális. Helyezkedik a kis Drága! Nekem is csinál ilyet inkább este, de ez teljesen mindegy.

Örülj neki, h ilyen kis mozgékony. Helyezkedik, nyújtózkodik,....olyan édik ilyenkor!

24+4heteske

2009. máj. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális a dolog, én kb a 25. héttől éreztem hasonlót, mostanra ( 34.hét ) már néha szinte ilyesztő alakzatokat vesz fel a hasam a pici miatt. Emiatt nem kell aggódni, lesz még sokkal furcsább is a pocid.:)
2009. máj. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok, és megnyugtattatok! Én is nagyon élvezem, amikor mocorog, jelt ad magáról, nagyon édes! Csak megijedtem, hogy ilyen kemény olyankor a hasam egyik oldala. De akkor tovább örvendezek, egyszerűen csak "terpeszkedik", biztosan ez a reggeli nyújtozás! :)

További jó egészséget Nektek is!

2009. máj. 19. 08:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, ahogy a tobbiek is irtak, ne aggodj. NEkem volt olyan is, hogy egeszen ferde kup alakot vett fel a pocakom. :)
2009. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Csatlakozom...nekem is ilyeneket csinál,többnyire csak nyújtózkodik.Ilyenkor persze keményebb ott a has,hiszen ott van éppen.Nem szabad nyomkodni,ha kellemetlen egy kicsit megcsikizem,és elhúzódik,vagy kapok egy nagyot :-)

Minél nagyobb a baba annál szűkebb a hely odabent,és bizony kinyomja magát,nyújtózik párat.


Üdv:

29 hetes km

2009. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!