Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 18 hetesek?...

Hogy vagytok 18 hetesek? Mentek 4d-re? Kisfiú, kislány?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jól vagyunk, köszönöm! Kislány érkezik májusban, az akkor már 20 hós fiam mellé. 4D-re csak 27 hetesen tervezek menni. Már szépen létszik a pocim. :-))))

Ti hogy vagytok? Érzed már őt?

18+5napos kismami.

2011. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gyönyörűséges ***** válasza:
Sziasztok! Mi nagyon jól,ma megtudtuk, hogy kilány lesz. Az AFP negatív, genetikai UH rendben, és addig ultrahangozott a hölgy, amíg meg nem láttuk a nemét :) Nagyon édes volt. A Noémi névre gondtolam. Nálatok mi újság? Mikor érdemes 4D-re menni? Én a 21.hétre gondoltam. Sziasztok!
2011. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi is jól vagyunk, nálunk azt mondták kisfiú lesz. 21-22. héten megyünk 4d-re, már alig várom. Néha pici bökdösést érzek, nem is voltam benne biztos hogy őt érzem, de egyszer pont akkor éreztem mikor dokinál voltam, és mondtam is a dokinak hogy most is éreztem, azt mondta pont most rúgott, látta uh-n. Szóval a kis manó az. Ha biztosan fiú lesz akkor Noel lesz a neve.
2011. dec. 22. 16:17
 4/8 A kérdező kommentje:

www.hepinet.hu

mi ide megyünk 4d-re, mellette van a brendon babaáruház, azt se fogjuk kihagyni :-)Bár kisfiús, kislányos dolgokat még nem nagyon veszek, inkább olyat ami mindkettőnek jó. :-D

2011. dec. 22. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Jól vagyunk, köszi. :)

Voltunk 4D-n 14 hetesen, akkor azt mondták, hogy kisfiú, a 18.heti UH-on pedig, hogy nem látszik, de nem egyértelműen fiú.

Legközelebb jan 7-én megyünk 4D-re, akkor kiderül végre biztosra.

17+4 hkm

2011. dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj, azt elfelejtettem, kb 15-16 hetes kora óta érzem őt egyre gyakrabban és erősebben. Mostanra már kb napi 3x minimum.

17+4 hkm

2011. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te mit érzel? Pici bökdösést? Vagy már annál jobban?
2011. dec. 23. 12:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekunk kislany lesz:-)15hetesen mondtak aztan a 17 hetes AFPn.majusban kozepen szulok majd,akkor mar 4 eves lesz a kisfiunk.
2011. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!