Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 18 hetes uh-on és a...

Ma voltam 18 hetes uh-on és a baba koponyájában találtak 2 cisztát. Ha volt már ilyen valakinél mi lett belőle? Egészséges lett a baba? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta, hogy valószínű fel fog szívódni pár hét múlva, de azért menjünk el egy komolyabb genetikai uh.ra is.32 éves vagyok és a down kor szűrés eredménye jó lett és az afp-m is .
2009. máj. 19. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk is volt. Az egyik doki ijesztegetett míg a másik megnyugtatott, hogy felszívódik. Így is lett. Kb 3 héttel késöbb már nem is volt ott. Ne aggodj egészséges a picid. Ez ilyenkor előfordul.


33 heteske

2009. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én két hete voltam a 4D genesisnél,ott mondták,hogy a babám agyában 3 ciszta van.Múlt héten volt a kötelező uh (20.heti),ott meg már nem volt ott egy sem.A szonográfus hölgy elmondta 4d-n,hogy ezek a ciszták jönnek-mennek,lehet két uh között pl. a májában v. veséjében lesz a babának,ami felszívódik úgy,hogy nem is tudunk róla.
2009. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én babámnál is a 18. hetin vették észre, hogy az egyik agyféltekében 6 mm-es, a másikban 7 mm-es cisztája van. Elküldtek a Baross u-ra genetikára, ahol más rendellenesség miatt (vesemedence-tágulatok) is ajánlották a magzatvízvételt. A 4 hét múlva esedékes kontrollon a ciszta felszívódott (a tágulatok is a veséjében), a fiunk egészségesen született meg.

Az előttem szólónak igaza van, a ciszták jönnek-mennek, fel fog szívódni.

Ne idegeskedj, nyugi! Én is nagyon ideges voltam emiatt, a 20. héten nagyon megrövidült a méhnyak és 1 ujjnyira kinyílt a méhszájam. Az eredménye az lett, hogy a maradék 20 hetet gyógyszerekkel tömve és ágyhoz kötötten töltöttem, megelőzendő a vetélést és koraszülést!

Nyugodj meg, felszívódik!

2009. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat! Mindenkinek boldog babázást kívánok!
2009. máj. 19. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!