Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten van kismama turi?

Budapesten van kismama turi?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy Debrecenben van kismama turi bolt és mivel olyan drágák ezek a rucik kiváncsi lennék, hogy mi kapható...
2008. márc. 28. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a konkrét kérdésre nem tudok válaszolni, viszont tudok adni egy jó tippet. Nem tudom mit akarsz venni a kismama turiban? Milyen ruhadarabot, tehát, nadrágot, szoknyát vagy inkább felsőket. De felsőt kapsz pl. a tescoban vagy a kínaiban is vannak olyan tipusú felsők amiknek a mell alatt van a varrás. a Kínaiban 1000 Ft. Hasznos lehet. Én pl. a kismama szoknya és nadrág helyett kismamaövet használok. Nekem egy van, de célszerű ha van kettő, hogy legalább amíg a másik szárad akkor is legyen vmi. ezzel a ruhaneművel fel tudod venni a régi nadrágokat szoknyákat is. annyi, hogy a cipzárt nem tudod felhúzni. ha nagyon zavar egy befőttes gumival rögzítheted. Így megspórolhatod a temérdek kismama nacit. Amik nem is néznek ki olyan jól!

Sok sikert remélem segíthettem.

28 hetes kismama

2008. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos tanácsot.

Az emberi találékonyság határtalan._További kellemes hétvégét . :oD

2008. márc. 28. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Igen van www.armania.hu

Én kicsit csalódtam, mert a használt kismamaruhák java része farmer én azt meg nem szeretem. Árulnak új nadrágokat is, de az 4900 ft, ettől már tudsz olcsóbbat is venni, pl. itt:www.gportal.hu/portal/elenorkismamaruha/

2008. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nézz szét a www. teszvesz.hu oldaon, nagyon jó darabokat ki lehet fogni, olcsón!
2008. márc. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!