Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Timmermann Gáborról...

Dr. Timmermann Gáborról tapasztalatok? És a II. női klinikáról?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nála szültem 2009ben. Egy tünemény, imádom :) Csak ajánlani tudom, rosszat még nem hallottam róla.

A SE II. jó, kicsit retro, de én rengeteg segítséget kaptam, csak merni kell kérni.

2011. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eda-t ott lehet kérni?Vagy nem korháztól függ.
2011. dec. 26. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, persze, én is azzal szültem. Ha van még bármikérdésed, kérdezz nyugodtan :)
2011. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Használt az eda valamit?:)
2011. dec. 30. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Őszintén? Szerintem többet ártott, mint használt.

Vannak akik itt azt írták hogy nem éreztek semmi fájdalmat, hát én éreztem, a végénmár szünet se volt. Tolófájásaim nem voltak, az egyetlen pozitívum, hogy a gátsebet össze tudták varrni, meg kivadásztak egy darabka lepényt is, ami bent maradt. Utólag visszagondolva már nem kérnék, mert nagyon gyorsan tágultam. De ha hosszan elhúzódó, akkor biztosan jót tesz.

Egyébként én nem bírom a fájdalmat,marhára féltem a szüléstől, de alig emlékszem a részletekre, a fájdalmat fel sem tudom idézni. Szóval a természet klasszul elintézi ezt utána :)

2011. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos

Sajnos nagyon rossz tapasztalatom van Timmermann Gáborral. Szándékosan félrevezetett és azt mondta hogy átjárható a petevezető amikor nem volt az (én is láttam hogy elakad a folyadék) és egy idegen nő képére lapozott vissza. Sajnos ezt azért is tudom mert utána műtöttek + egy orvosbarátnőm utána járt a vizsgálat eredményeinek.

Azt is elhallgatta, hogy méteren belül sövény volt,mely a teherbeesést gátolta (olyan mint egy beépítet spirál)


Óvaintek mindenkit tőle!!!

2016. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!