Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen NST-n végig aludt...

37 hetesen NST-n végig aludt a babám és 160 volt a legalacsonyabb pulzusa. A doki azt mondta hogy ha most hétvégén nem szülök meg, akkor hétfőn újra NST. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Rá akar nézni hétfőn újra. Ha hétvégén megszületik, akkor ez már nem lesz aktuális.
2011. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(mikor 2éve a fiam vártam, most még nem tartok ott:D)

tudtommal 36héttől hetente kell menni nst-re, nekem igy volt. sőt utolsó héten 2x is voltam. nincs ebben semmi, h ha nem szülsz meg akkor ujra menni kell. ne ijedj meg ettől:)

2011. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
36. héttől hetente kell azt tudom, de jövő 7en csütörtökön lett volna esedékes a következő csak. a baba pulzusa miatt kell hétfőn újra mennem, csak azt nem tudom hogy ez a magas pulzus nem-e árt a babának?
2011. dec. 29. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!