Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és...

5 hetes terhes vagyok és sokat fáj a hasam. Ez baj? Vagy természetes? Ti hogy vagytok vele? És fel vagytok puffadva? Mert én szinte mindennap. Ezzel lehet valamit csinálni? Algopirint lehet bevenni? (Hasfájásra)

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ha erős fájdalmaid vannak akkor mindenképp menj orvoshoz, nem jelent jót! Ha csak olyan mindjárt megjön érzés, akkor az természetes az alhasi vérbőség miatt, remélem ez utóbbi van neked! MagneB6 v nospa az algopyrin helyett szerintem, de ha "igazi" fájdalmaid vannak, akkor doki!

12+5 hetes

2009. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! A fájdalmakkal tényleg vigyázni kell, mert lehet a kilökődésnek az első jele is. Nekem is így kezdődött és sajnos rossz vége lett. De én későn mentem orvoshoz. Szerintem holnap keress fel egy nőgyógyászt. Ha meg nagyon fáj, akkor irány a kórház. Remélem minden rendben lesz. A puffadásra jó az espumisan, terhesek is szedhetik.
2009. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az én orvosom nem gyógyszer párti ha lehet semmilyen gyógyszert nem ajánl terhesség alatt még azt sem ami elvileg lehet szedni.

az enyhe hasfájás lehet még a méh nagyobbodásának a feszülése. Ha viszont erős a fájdalom azt jobb kivizsgáltattni. De én a helyedben felhívnám a nőgyógyászt és megkérdezném tőle, hogy mi lehet ez?

2009. máj. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!