Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki jár Dr Deák Csabához...

Valaki jár Dr Deák Csabához Székesfehérváron? Vállal mostanában szüléseket vagy csak terhesgondozást?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,eltiltották a szülésektől.....
2012. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, h eltiltották a szülésektől...
2012. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm azóta már voltam nála :)Ismét nem csalódtam :)
2012. jan. 13. 07:51
 4/5 Anikó1985 ***** válasza:

szia! Kihez jársz terhesgondozásra? Mert én Dr. Deák Csabához és mivel nem vezethet le szülést igy Dr. Vegera Attilát ajánlotta, Te is nála fogsz szülni?

Előre is köszi a választ!

2012. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Deák Csabához járok továbbra is de még az elején vagyok,nem ajánlott eddig senkit....az előző terhességgel is hozzá jártam akkor Dr Rumpler Éva szülésznővel dolgozott együtt,az előtt pedig Dr. Blaskó Ervint ajánlotta,én az elsőt nála is szültem elégedett voltam,nála kedvesebb orvossal azóta sem találkoztam igy ha Deák doktor nem szüleszt akkor nyilvánvalóan Őt választom :)

2012. febr. 1. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!