Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasfali sérvvel babát várni,...

Hasfali sérvvel babát várni, valakinek tapasztalat hogy ment a szülés?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp konzultálj általános sebésszel!
2012. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is az van, és nem foglalkoznak vele.

Nem tudom, mi lesz, ha nagy lesz a baba, akkor szétszakad még jobban a hasam?

Így is már műtötték, van benne háló is, nem tudnak vele mit csinálni.

Szerintem császározni fognak, mert sérült hasizommal nem lehet kinyomni a gyereket, mert előbb szakad fel.

2012. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első szülés után, vagyis gondolom, közben lett, igen látványos :-(

Most, 9 hónappal a szülés után, így alapállapotban nem látszik, de azért érzem, hogy van. És én már a 6 hetes kontrollon megkérdeztem a Dokimat, hogy ha esetleg hamarosan teherbe esnék, akkor ez jelentene-e gondot, de azt mondta, semmi gond, nyugodtan, ezt nem kell most operálni ... Ebből én arra következtetek, hogy majd egyszer műteni kell. Egy kicsit félek, mert nagyon szeretnék még több babát is, viszont nem szeretnék császárral szülni.

2012. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem lágyéksérvem van, amit 10 éve műtöttek, de rá egy hónapra kiújult. Az első terhességem alatt, 2 évvel ezelőtt, abszolút semmi gondot nem okozott, a szülésnél sem. Annyi volt, hogy a terhesség elején elmentem a sebészetre is, megvizsgáltak, megállapították hogy valóban kiújult, és ennyi.

Most a másodikkal mintha valamivel jobban dudorodna, de most sem fáj - nyilván, mert a méh foglalja el a helyet az amúgy odatüremkedő belek elől.


Mindenesetre mondd meg a védőnőnek, és szólj a dokinak vizsgálatkor, hogy ez van.

2012. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A kisfiam után jött ki természetes úton született, most 12 hetes terhes vagyok a kis tesóval mondtam a dokinak nem foglalkozott vele meg azt mondta hogy így is szülhetek természetesen csak én ettől félek nehogy akkor legyen gond, bár szerencsére nem fáj még.
2012. jan. 3. 14:54
 6/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nekem kilóg tenyérnyire nagyon csúnyán, és nem foglalkoznak vele.
2012. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van bent háló és a második után műtettem meg magamat. Most a harmadikat tervezzük én is félek, hogy talán szétszakad a háló ahogy nől a hasam vagy nem tudom...a doki azt mondta ezzel nyugodtan lehet még az ember terhes
2013. ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok megint, megszületett a lányom, császárral, a sérvem nem rosszabbodott hálistennek.

nem a sérv miatt császároztak egyébként.

2013. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem is megszületett a második kisfiam már 9 hónapos ugye nekem az első szülés után jött ki a hasfali sérv. Én természetesen szültem és nem rosszabbodott, nagyobb sem lett a sérvem és fájni sem fájt. De még mindig félek megműttetni.
2013. ápr. 15. 15:21
 10/11 A kérdező kommentje:
A második hozzászólónak pedig gratulálok a kislányod megszületésének. :) Sok egészséget kívánok nektek.
2013. ápr. 15. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!