Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes vagyok! Egyre többszö...

39 hetes vagyok! Egyre többször veszem észre hogy kökemény a hasam a babám helyezkedhet vagy ez már keményedés? A hasam alja is sokszor kemény! Sokszor van székelési ingerem ez mitöl van?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Szia, én nem tudok válaszolni a kérdésedre, mivel lehet ez is, lehet az is... de mindenképpen szeretnék könnyű szülést kívánni Neked, hisz az biztos hogy közeleg a nagy pillanat... (én 32 hetes vagyok). Bátorság és kitartás!
2009. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát elvileg ha a baba helyezkedik az csak egyik oldalon kemény akkor.Ha az egész hasad,és a székelési inger együtt jár vele az egész más:-)Ezek már a jósló fájások.Próbálgatja magát a méhed,készülődik a nagy napra.

Sok sikert!

2009. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén 39 hetes vagyok. Nálam ugyanez a helyzet, + alul a hüvelyemnél nyillal időnként,de rettenetesen. Készülődnek a babák a születésre. Bár nem tudom meddig még, én kb 1 hete érzem ezeket .
2009. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!