Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lepényem a mellső falon...

A lepényem a mellső falon eléri a méhszájat. Most az eléri az azt jelenti, hogy rajta is van rendesen, tehát eltorlaszolja a kijáratot? Vagy csak simán eléri, mondjuk a széle eléri a méhszáj szélét?

Figyelt kérdés
Ezt a szonográfus mondta nekem a 12. heti uh-on. Mivel semmi panaszom nincs, nem aggódok, majd a 16hetes vizsgálaton megkérdezem a dokimat a részletekről, nem akartam ez miatt hívogatni. Csak addig érdekelne, hogyan is kell pontosan érteni ezt a dolgot:) Aki tud, segítsen, köszönöm!
2012. jan. 4. 18:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs az lemaradt, hogy holnap leszek 15 hkm és tudom, hogy változhat a lepény helyzete ahogy nő a méhem. Azt nem tudom, milyen mértékben lehet ez nálam.
2012. jan. 4. 18:06
 2/4 anonim ***** válasza:

az uh-on is mondták volna szerintem ha baj lenne, mármint ha nem lehetne szexuális életet élni ilyesmik(mert ha lepény fedi a méhszájat nem javasolt)

ha azt irták h eléri akkor nem fedi,csak eléri:) s igen, még elvándorolhat idővel, bizzunk benne h igy lesz.

akinek a végén is igy van, annak császárral kell szülnie én tudom h mindenképpen. egyenlőre nem kell aggódnod:)

2012. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várom a további válaszokat, véleményeket.
2012. jan. 4. 22:13
 4/4 anonim válasza:
Nekem is elérte a méhszájat,és a terhesség végéig nem is változott.34 hetesen fektettek be,38 hétre szültem,nem császárral.Nagyobb baj ha azt mondják fedi a méhszájat.Még a terhesség elején vagy,úgyhogy valószínű,hogy változik még a lepény helyzete.
2012. jan. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!